Дивись і вчись: кращі мультфільми для вивчення англійської мови

5547

Навчання дітей англійської мови з раннього віку – не данина моді чи особисті амбіції батьків, а вимога сучасного світу. Англійська стала не тільки мовою міжнародного спілкування, а й увійшла в повсякденне життя з гаджетами, іграми, термінами і продуктами.

Загалом, хочеш-не хочеш, а вчити доведеться. EtCetera з’ясовував, як мультфільми допоможуть дитині у вивченні англійської та як обрати мультсеріал для малюка.

ЛЕГКЕ НАВЧАННЯ. Для дітей найбільш результативним є навчання без нав’язування. Навіть якщо малюк не відразу повторює фрази, мозок все одно фіксує інформацію. Для малюка, який тільки починає знайомство з іноземною мовою, краще підбирати короткі мультфільми до 5 хвилин. Дітям від 5 років – по 5-10 хвилин. Розподіл мультсеріалів за віком залежить від складності лексики.

ПЕРШИЙ МУЛЬТИК. Tiny Love – милий і добрий мультфільм, з якого можна ефективно почати знайомство з англійською мовою вже у віці 1 року. Епізоди змінюються з урахуванням дитячої психіки, тому мультик не перевантажує зір і емоційний стан.

З ПІСЕНЬКАМИ. Hello Happy Rhymes – це мультиплікаційний фільм з мелодійним супроводом для малюків у віці від 2-х років, в якому звучать цікаві пісні й вірші. Можна вчити їх з малюком і наспівувати під час прогулянок. Рисовка мультфільму не втомлює дитячий зір.

БАЗОВІ ЗНАННЯ. Leap Frog – пізнавальний серіал, який знайомить дитину з англійською азбукою, назвами чисел і базовою лексикою. Вирази побудовані просто, тому дитина може швидко їх запам’ятовувати і відтворювати.

ПЕРШІ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ. Tom and Keri – це анімаційний фільм, розрахований на дітей від 2-х років. Він підходить для вивчення нових слів і складання простих словосполучень.

ПРО ПРИРОДУ. Little Pim English for Kids – це кілька епізодів по 5 хвилин на одну тему. Головний герой – панда, яка розповідає про навколишній світ, природні явища, повсякденні речі. В середньому, на одну тему припадає 60 легких фраз. За допомогою цього мультфільму діти досить швидко освоюють базову лексику англійської мови.

УЛЮБЛЕНА  ДОРА. Dora the Explorer – улюблений багатьма серіал, в російському варіанті «Даша-путешественица». Головна героїня Дора, або Даша, дуже допитлива і постійно потрапляє в пригоди. Досліджуючи навколишній світ, вона називає по-англійськи все, що потрапляє в поле її зору. Діти легко і швидко підхоплюють нові слова, запам’ятовують пісеньки.

ДІЄГО, БРАТ ДАШІ. Go, Diego! – спін-офф серіалу про Дору-слідопита. Кузени вже знайомої дітям Дори – Дієго і Аліса – допомагають тваринам у небезпеці, в основному в тропічних лісах. Дієго зустрічає безліч тварин, які живуть в джунглях, і дізнається про них багато нового. А маленькі глядачі не тільки дізнаються про тварин, але й вивчають англійську мову.

Серіал розрахований на дітей 6-8 років, але навіть батьки знайдуть тут для себе цікаві факти.

ЗООПАРК. At the zoo – пізнавальний мультфільм з субтитрами про відвідування зоопарку. Мультик буде цікавий дітям, які вже вивчають письмову мову і можуть зіставити звучання і написання слова.

НАВЧАННЯ З ДРАКОНОМ. Gogo loves English – розповідь про візит на Землю дракончика з іншої планети. Тут він знаходить нових друзів, які говорять по-англійськи. Дракончик Гого їх не розуміє, тому починає вчити мову.

Лексика в мультфільмі вводиться поступово і ретельно відпрацьовується. Кожна серія присвячена певній лексичній або граматичній темі. Мелодійні пісні допоможуть закріпити матеріал.

ВИМОВА. Pocoyo – мультфільм з декількох серій, розрахований на дітей від 6 років. Хоча подача матеріалу в мультфільмі – не навчальна, а розповідна, дитина зможе вловити правильну британську вимову. Тим більше що закадровий текст читає відомий британський актор і письменник Стівен Фрай, який вважається носієм бездоганної англійської мови.

Який би з мультфільмів не припав до смаку вашій дитині, в будь-якому випадку їх перегляд піде їй на користь. А через пару тижнів ви вже разом з малюком будете захоплено наспівувати «Go, Diego, go!»

Джерело: uk.etcetera.media

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини