«Дол***би, бл**ь» – Роман Скрипін про запитання журналістів на прес-марафоні Зеленського

313

Ведучий програми «PRIME:Скрипін» на телеканалі ATR, журналіст Роман Скрипін прокоментував поведінку журналістів, які беруть участь в прес-марафоні президента Володимира Зеленського.

«Тут панує анархія. Журналісти показують свою неготовність поважати своїх колег », – сказав Скрипін в коментарі кореспонденту ATR.

«Вони всі розповідають про те, як виглядає Kyiv Food Market. Дол***б, бл**ь», – додав він.

У той же час Скрипін зазначив, що оцінив формат проведення зустрічі з журналістами, однак він все ж сподівається на велике інтерв’ю із Зеленським.

Скрипін розповів, що запитав у президента про те, чому Україна не вводить надзвичайний або військовий стан в країні. За словами журналіста, Зеленський відповів, що «не готовий» до такого кроку.

«Без цього неможливі інші кроки, в тому числі, повернення Криму. Тому що як тільки почали окупацію Криму, потрібно було сказати: «У нас війна, на нас напали», – заявив Скрипін.

«Дов***оби, бл**ь» — Скрипін прокоментував питання журналістів до Зеленського

«Дов***оби, бл**ь» — Roman Skrypin прокоментував питання журналістів, а також розказав про свої враження від пресмарафонуПідписуйтесь на YouTube ATR: https://goo.gl/SqPkFkМи в Telegram: https://t.me/ATR_KYIV#ТелеканалATR

Gepostet von Телеканал ATR am Donnerstag, 10. Oktober 2019