До Києва приїхали лідери ЄС Урсула фон дер Ляєн та Жозеп Боррель

281

Зранку 2 лютого до України з офіційним візитом прибула президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Приїхала до Києва вона напередодні саміту Україна – ЄС, який має відбутися завтра.

Про свій візит Урсула фон дер Ляєн і Жозеп Боррель повідомили у твітері. Розповімо, для чого вони прибули до Києва та що планують тут робити, передає 24 канал.

Президентка Єврокомісії разом з командою

Добре, що я повернулася в Київ, мій четвертий раз після вторгнення Росії,
– наголосила фон дер Ляєн.

Вона зауважила, що цього разу прибула разом зі своєю командою комісарів. Вони у столиці України для того, щоб продемонструвати, що ЄС поруч із нами як ніколи. Крім того, цей візит необхідний для подальшого поглиблення підтримки та співпраці, додала вона.

Боррель приїхав, щоб підтримати Україну

За словами верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля, він прибув до Києва, щоб “передати найсильніший сигнал підтримки ЄС усім українцям”. Тим, хто боронить свою державу від російської агресії.

Допомога ЄС досягла 50 мільярдів євро з початку війни Росії. Європа була об’єднана з Україною з першого дня. І все ще буде з вами, щоб перемагати та відбудовуватися, – додав Боррель.

На їхній візит до України вже відреагував глава ОП Андрій Єрмак. Він привітав союзників з тим, що вони приїхали до України 2 лютого.

Зауважимо, що це не єдині європейські лідери, які зараз перебувають в Україні. Ще один прибув з візитом до Ужгорода.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини