Дмитро Комаров переміг у номінації XXL Men’s Awards 2018

25325

Ведучий 1+1 здобув перемогу в категорії «Обличчя з екрана».

Вчора, 24 квітня, відбулося нагородження XXL Men’s Awards 2018. Про це інформує сайт телеканалу 1+1.

Редакція журналу XXL вже вдруге виділяє чоловіків, які вирізняються бездоганним смаком до життя, умінням в будь-якій ситуації зробити правильний вибір і заслужити загальне визнання, відзначаючи їхні заслуги і визначаючи переможців у різних номінаціях.

Найвідоміший мандрівник країни, ведучий тревел-шоу Світ навиворіт Дмитро Комаров отримав перемогу в категорії «Обличчя з екрана». Вручила нагороду Дмитру українська співачка, ведуча шоу Розсміши коміка. Діти Настя Каменських.

«Друзі мої! Велике вам пасибі за вчорашнє голосування! Нагорода XXL Men’s Awards 2018 – наша. Вчора ви не дарма так активно голосували. Результат – перемога в номінації «Обличчя з екрана». Для мене це насамперед ваша висока оцінка програми Світ навиворіт і всієї нашої маленької команди. Дякую кожному з вас за голоси, любов і дружбу», – коментує свою перемогу Дмитро.

Друзья мои! Спасибо вам огромное за вчерашнее голосование! Награда XXL Men's Awards 2018 – наша😀✌ Вчера вы не зря голосовали, причем так активно, что даже на время "положили" сайт. Результат – победа в номинации "Лицо с экрана". Для меня это прежде всего ваша высокая оценка программы #мирнаизнанку и всей нашей маленькой команды. Спасибо каждому из вас за голоса, любовь и дружбу) Красавице Насте Каменских @kamenskux за то, как красиво, с песней вручила мне награду🤗 И отдельное ОГРОМНОЕ спасибо журналу @xxl_ukraine за специальную номинацию "Инстаграм года". Победителя в ней выбирала редакция и решила наградить проект #чашкакофе , за использование инстаграма с максимальной пользой. Вместо статуэтки в этой номинации нашему с вами благотворительному проекту вручили "годовой абонемент" на страницах журнала, который теперь тоже будет помогать нам собирать деньги для деток. Спасибо за оценку и поддержку, коллеги! #мирнаизнанку #чашкакофе

A post shared by Дмитрий Комаров (@komarovmir) on

Номінантами цієї категорії також були Юрій Горбунов, Влад Яма, Олександр Денисов, Володимир Зеленський, Ігор Ласточкін та Сергій Притула.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини