Дмитро Ярош зробив попередження Президенту Зеленському: подробиці

7034

Командувач Української Добровольчої Армією Дмитро Ярош в інтерв’ю заявив, що риторика Президента України Володимира Зеленського про необхідність досягнення миру за всяку ціну таїть в собі небезпеку – пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

«Володимир просто не знає ціну цього світу. Він, можливо, бував з концертами близько до фронту. Однак, коли моїх пацанів розривало російськими снарядами на дрібні шматочки і потім ці шматочки треба було збирати і відправляти мамам – ціна якось зовсім інакше виглядає », – пояснив він.

Також Ярош висловив надію в те, що Володимир Зеленський, як недосвідчений політик, просто помиляється в певних речах.

«Я хочу, щоб він розумів, що українців принижувати не треба, так як вони після сімсотлітнього колоніального рабства, можливо, поки не до кінця навчилися будувати державу. Але ми вже добре навчилися дуже добре і знімати тих всіх «орлів», які намагаються паразитувати на поті і крові українців. Зеленський у своїй інавгураційній промові заявив, що готовий втратити рейтинги, популярність, посаду … Ні, він втратить життя. Буде висіти на якомусь дереві на Хрещатику – якщо зрадить Україну і тих людей, які на Революції і Війні загинули », – попередив Ярош.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини