Депутати від «Європейської Солідарності» вимагають перевиборів у 87-му окрузі

985

5 квітня у Івано-Франківську під стінами «Білого дому» позафракційна депутатка Оксана Савчук та нардепи від «Європейської Солідарності» вимагали перевиборів у 87-му виборчому окрузі.

Депутати під час брифінгу в Івано-Франківську заявили про використання адмінресурсу та підкуп виборців у 87-му окрузі та вимагають перевиборів, – повідомляє КУРС.

  «Ці вибори показали, що українцям на виборах у майбутньому протистоятимуть          олігархічні сили, адміністративний ресурс, і для того, аби зупиняти олігархічні сили і адміністративний ресурс, потрібно об’єднуватися», – зазначив народний депутат, керівник Івано-Франківської обласної організації партії «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович.

Україну чекатиме небезпека на наступних виборах, якщо чинна влада буде використовувати підкуп, тиск та адмінресурс для кандидатів від провладної політсили – зазначив депутат.

У Івано-Франківській обласній раді фракція «ЄС» ініціює проведення позачергового засідання сесії з приводу ситуації, що склалася у Надвірнянській ОВК, та проведення перевиборів.

  «Ці довибори показали дуже чітко, що сьогодні під час виборчих кампаній стикаються два різні підходи: з одного боку, незалежно від партійної приналежності, – це боротьба адміністративного впливу, фінансового ресурсу і тиску на виборців зі спробами безпосереднього підкупу. З іншого боку – це була боротьба ідеологій. «ЄС» і «Свобода» продемонстрували для всієї країни, що українські демократичні сили здатні об’єднатися. Нам дуже прикро, що до цього об’єднання не долучилися представники інших демократичних політичних сил», – вказав Синютка.

Микола Княжицький вважає, що навіть за часів Януковича на виборах не було задіяно такого адмінресурсу.

Бюлетені зникли, після того як СБУ заблокувала ОВК – нагадав нардеп.

  «Це що? Коли в Україні взагалі таке відбувалося? Люди виходили на майдани за чесні вибори, європейський вибір і українську солідарність. Те, що відбувається на Івано-Франківщині, – це сором. Тому наше завдання – зупинити владну диктатуру, провести інші вибори, вибрати відповідальних, чесних людей. «ЄС» підтримала Кошулинського, тому що ми вважаємо, що у Верховній Раді мають бути не бізнесмени, не шоумени, а проукраїнські політики», – додав Княжицький.

Нагадаємо, що окружна виборча комісія 4 квітня близько 7 ранку оголосила про завершення підрахунку голосів на окрузі №87. Перемогу одержав Василь Вірастюк (“Слуга Народу”) – 31,25%. Друге місце посів кандидат від «За Майбутнє» Олександр Шевченко – 29,69%, На третьому місці Руслан Кошулинський від ВО “Свобода” – 28,86%.

Процес підрахунку і обробки протоколів ДВК на ОВК супроводжувався пікетами, скандалами, ротаціями членів ОВК, залученням бійців спецпризначення. Також в роботу комісії втручались десятки нардепів від партії “Слуга Народу”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини