Депутатка Європарламенту назвала Зеленського “президентом всього вільного світу”

372

Відома литовська політикиня Раса Юкнявічене, яка також є депутаткою Європарламенту, активно підтримує Україну. У своїх соцмережах вона написала допис на підтримку президента Володимира Зеленського.

Литовська політикиня виокремила промову Зеленського

Раса Юкнявічене з’явилася в Європарламенті у вишиванці. Також вона виокремила промову Зеленського в Європарламенті, передає 24 канал.

 

“Зеленський сьогодні не тільки Президент України, він Президент всього вільного світу. Це відчувалося в пленарному залі, коли він виступав перед нами і перед всією Європою”, – написала вона.

Юкнявічене наголосила, що промова Зеленського була про Європу, “про те, що Україна повертається додому, про те, що вона захищає свій європейський спосіб життя, свободу бути іншим, свободу обирати, економічний і соціальний добробут”.

Політикиня також зазначила, що після виступу Володимира Зеленського в парламенті був такий ажіотаж, якого вона раніше не бачила.

“Усі співробітники адміністрації та радники зібралися у вестибюль перед пленарним залом, щоб хоч краєм ока побачити українських героїв! Але війну ще не виграли. Ми повинні зробити навіть більше, ніж зробили до цього моменту”, – додала Юкнявічене.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини