Де покататися на ковзанах у Києві: відкриті і криті ковзанки

971

З приходом зими кількість цікавих активностей, якими можна зайнятися на вулиці, зростає. Відноситься до такого дозвілля і катання на ковзанах, яке можна провести як на відкритій ковзанці, яка дозволяє насолодитися зимовою погодою, так і на критих ковзанках, поєднуючи комфорт приміщення з веселою розвагою, пише ZN.UA

Ковзанка на ВДНГ

Коли: 8 грудня – 16 березня

О котрій: будні дні 12:00-22:00, вихідні – 10:00-22:00

Вартість: 110 гривень за день катання

Одна з найбільш атмосферних зимових локацій Києва – ковзанка у “Зимовій країні” на ВДНГ. Тут панує святкова атмосфера, голосно грає різдвяна музика, а все навколо прикрашене різнокольоровими вогниками і стрічками.

Контрактова площа

Коли: з 15 грудня

Відкритий каток на Контрактовій площі встановлюють другий рік поспіль, він працює в центрі різдвяного ярмарку, біля колеса огляду. Кататися на ковзанці можна в будь-яку погоду, оскільки штучне покриття.

ТРЦ “Космополіт”

Де: вул Вадима Гетьмана, 6

О котрій: 8:00-00:00

Вартість: 70-110 гривень для дорослих, 70-80 гривень для дітей

Ковзанку зазвичай відвідує багато людей, вона ідеально підходить для тих, хто ще не вміє кататися або робить це невпевнено: по периметру встановлені м’які колони.

Ice Dream у ТЦ Dream town

Де: Оболонський проспект, 1Б

О котрій: 08:00-23:30

Вартість: 30-50 гривень

На ковзанці одночасно може кататися 120 осіб, а катання відбувається під вогнями “північного сяйва”.

“Крижинка”

Де: вул. Генерала Жмаченка, 4

О котрій: 08:00-20:00

Вартість: 40 гривень годину

Ковзанка є одним з найстаріших в Києві, він уже відзначив своє 25-річчя. По буднях тут тренуються майбутні фігуристи з Школи олімпійського резерву. Ковзанка відрізняється невеликими розмірами і відсутністю бортиків навколо льодового поля.

Льодова арена в ТЦ “Термінал”

Де: Бровари, вул. Київська 316

О котрій: 9:30-00:00

Вартість: 90-110 гривень

В ТЦ “Термінал” знаходиться величезна арена з трибунами, повномасштабної сіткою, телевізійним табло і міцним льодовим покриттям. Прокат ковзанів входить у вартість сеансу ковзання. Варто відзначити, що на арені часто відбуваються хокейні матчі, тому перед поїздкою краще уточнити час сеансів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини