Де дістати гроші, щоб нагодувати дітей? Відома співачка просить про допомогу

77340

Через карантин співачка Одольська та її чоловік втратили роботу
Відома співачка Марина Одольська (Іванова) виставила на продаж мобільні телефони, свій та чоловіка. Про це йдеться на сторінці співачки у Facebook, – пише Главком.

Одольська пояснила, що через запровадження карантину і, як наслідок, відсутність роботи та грошей вона вимушена піти на такий крок.

За словами співачки у коментарях до посту, вона з чоловіком утримували удвох всю свою велику родину: дітей і старих батьків. «А тепер сидимо вдома зі зв‘язаними руками і думками, де завтра дістати гроші, щоб нагодувати дітей», – визнала Марина Одольська.

Більшість людей у коментарях поспівчували Одольській, зокрема, і співак Віктор Павлік.

Проте, крім співчуття, деякі користувачі додали і більш конструктивні дописи.

Як написала Одольська пізніше, їй порадили виставити у соцмережі номер картки.

«Друзі, люди, знайомі і не знайомі!!! Ви всі такі щирі і люблячі! Плачу сьогодні пів дня… Дякую вам за моральну підтримку!!! Знаю, зараз важко всім! Мені порадили виставити тут номер картки.
Для тих, кому не потрібні мої телефони, але у вас є можливість і бажання підтримати нашу багатодітну дружну сім‘ю – ось номер картки. 5168 7427 1093 4450 Іванова Марина Костянтинівна», – написала Марина Одольська.

Нагадаємо, пік популярності Марини Одольської припав на другу половину 90-х. Вона була артистом мистецької агенції «Тариторія А». Відома своїми хітами «Твій літак», «Божевільна», «Твої очі».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини