Дайте, будь ласка, «Порошенка» до кави!

2450
Торт "Порошенко" Фото: Високий Замок

В одній з кав’ярень-кондитерських Львова гостям до кави пропонують торт «Порошенко».

Торт “Порошенко” / Фото: Високий замок

Про це повідомляє журналістка “Високий Замок” Марія Доротич.

Як пише джерело, за сто грамів треба викласти з гаманця 33 гривні.

“Уранці перед роботою вирішила завітати в кондитерську, щоб скуштувати «Порошенка». Вже після 9-ї ранку в кафе чимало гостей, годі знайти вільний столик. Замовляю каву «Американо» з молоком і розглядаю вітрину, щоб обрати десерт. В асортименті, зокрема, торт «Роше», очевидно, виробництва кондитерської фабрики «Рошен». Але я прийшла поласувати коронним пляцком, тобто «Порошенком». Цей торт чомусь заховали на останній ряд вітрини, шукати його довелося довго. Запитую офіціантку Олесю про складники. Дівчина ввічливо пояснила, що «Порошенко» схожий на «Київський» торт. Складається з шарів безе, легкої шоколадної помадки, по боках «скріплений» молочним шоколадом. Я вирішила начхати на калорії і замовила собі «Порошенка». За каву й шматочок торта заплатила 63 гривні”, – пише журналістка.

«Ніякої політики в цьому немає, просто вирішили назвати оригінально, щоб було смачно й цікаво, — відповіла офіціантка Олеся.

«Порошенко» подобається багатьом львів’янам і туристам. Деякі гості спеціально приходять до нас, щоб скуштувати «Порошенка».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини