Бужанський хоче змінити закон про мову освіти в Україні

1853

Депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський вніс на розгляд засідання профільного комітету законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державою мовою в закладах освіти” (№2362).

“30 квітня наш комітет з гуманітарної політики вкотре вирішив розглянути антиукраїнський законопроєкт депутата Бужанського про обмеження вживання української мови в освіті. Мої колеги з фракції “Слуга народу” кажуть, що немає підстав турбуватися, адже вони проголосують проти. Втім, тут і хитрість. Розгляд законопроєкту навіть із негативним результатом дозволяє його виносити в зал. Зараз, ініціюючи розгляд проєкту і запевняючи, що голосуватимуть проти, депутати від “Слуги народу” хочуть відкрити двері для антиукраїнської діяльності своїх колег по фракції. Дуже прошу усіх небайдужих до майбутнього української мови громадян звернутися до моїх колег із фракції “Слуга народу” з проханням зняти проєкт Бужанського з розгляду”, – написав нардеп від ЄС Микола Княжицький у Facebook, передає Gazeta.ua.

Він, заявив що немає жодних норм, які б вимагали термінового розгляду законопроєкту №2362.

“Прошу підключитися депутатів з інших фракцій. Бо у нас в комітеті лише я, Володимир В’ятрович, Софія Федина від ЄС, один депутат від “Батьківщини” та жодного – від “Голосу”. Прошу також активних громадян підтримати наше прохання”, – закликав він.

Друзі, завтра наш комітет з гуманітарної політики вкотре вирішив розглянути антиукраїнський закон депутата Бужанського…

Gepostet von Mykola Kniazhytsky am Mittwoch, 29. April 2020