Бурба: Єрмак сказав, що перенести затримання “вагнерівців” – вказівка Зеленського

951

Колишній голова ГУР МО Василь Бурба розкрив деталі отримання вказівки про перенесення спецоперації із затримання бойовиків ПВК “Вагнера”.

Про них він розказав телеведучому Савіку Шустеру, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Ми з першим заступником (Русланом Баранецьким. – Ред.) прибули в Офіс доповісти зміни в обстановці по активному заходу. Ми до президента не попали. Було повідомлено, що до нас спустяться, і нас попросили зайти на другий поверх, в кабінет голови Офісу”, – розказав Бурба.

В цей час, за його словами, спецоперація вже виходила на фінальний етап.

“Я отримав вказівку щодо перенесення фінального етапу. Я не просто отримав вказівку, я отримав відповідь, що це вказівка президента. Тобто, особа, яка була делегована, перед цим була присутня (Андрій Єрмак. – Ред.), повідомила, що це команда президента. … Письмового наказу не було”, – додав Бурба.

Ексрозвідник пояснив, що не має змоги зайти до самого президента, і тому змушений був дослухатися до голови його Офісу.

“Людина приходе і каже: він делегований. Не просто послухати, а я від нього отримав вказівку про перенесення. Тобто, у нас не було письмового наказу. У нас була особа, делегована президентом, яка була в матеріалі, чула доповіді. Ми від нього отримували вказівку. Вказівку президента України”, – наголосив він. 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини