“Будемо їх вилами виганяти!”: генерал ЗСУ назвав терміни закінчення гарячої фази війни

1788

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який командував обороною Миколаєва на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, дав прогноз про закінчення гарячої фази війни.

Про це він розповів в інтерв’ю для Тараса Березовця, передає РБК-Україна.

За словами генерал-майора Марченка, нічого нового від росіян він не чекає. Вони знову хочуть наступати на Миколаїв за тим же планом, що і в лютому-березні.

“Я хочу всіх заспокоїти, не треба їх боятися, їм страшніше, ніж нам, вони теж бояться, нам треба чинити опір. Будемо їх бити та виганяти, це наша земля, ми нікого не боїмося і не будемо сюди нікого пускати”, – підкреслив військовий.

Марченко закликав окупантів здаватися, “якщо вони хочуть жити”. Він дав свій прогноз про те, коли може закінчитися найгарячіша фаза війни.

“Дуже рідко беруся прогнозувати, але довго гаряча фаза цієї війни тривати не буде. Ні росіяни, ні ми – не потягнемо. Саме гаряча фаза закінчиться до кінця року однозначно”, – вважає генерал-майор.

А ось прогнози про звільнення тимчасово окупованих територій, зокрема Херсонської області, Марченко дає більш обережні.

“Це залежить від дуже багатьох факторів. Найголовніше – чи дадуть нам ту зброю, яку обіцяли наші партнери. Коли ми будемо знати, скільки нам її дадуть, тоді й можна буде робити якісь прогнози. А поки – складно. Але ми будемо битися з нею, або без неї, треба буде – будемо вилами їх виганяти”, – пояснив генерал-майор.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини