”Бракує слів”: мережу розлютили дивні правила відомого супермаркету в Києві

3062

Мережа відомих українських супермаркетів “Сільпо” обурила покупців введенням нового правила, згідно з яким купувати цигарки можна на касі позачергово.

Про це повідомляє ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Постом про нововведення популярного магазину поділилася в Facebook користувачка з ім’ям Natalia MarkLeo.

“Як ви думаєте, це нормально, коли літня людина, людина з обмеженими можливостями, вагітна з токсикозом, сім’я з маленькими дітьми в черзі на касі повинна пропустити поперед себе здоровенного дядька, якому терміново закортіло посмалити?” — поцікавилася вона.

Жінка уточнила, що це нововведення стосується експрес-каси супермаркету “Сільпо” на Печерську. “Це на Печерську експрес-каса, де особливі привілеї для курців. Вивели їх в окрему пільгову категорію, нівелюючи при цьому дійсно важливі категорії покупців”, — додала Наталя.

“Я зверталася зі скаргою. І вирішила обговорити це питання на своїй сторінці, як раз, щоб зрозуміти, чому це всіх влаштовує”, — зазначила вона.

Обурені фоловери підтримали жінку, вважаючи нове правило київського “Сільпо” дискримінацією. “У мене немає слів”, “Дійшли до краю”, “Я не бачу проблеми постояти в черзі з цигарками. Що за каста покупців така окрема?” — ділилися своїми думками коментатори.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини