“Борщ такий собі!” Роберт Дауні-молодший забавно звернувся до українців

1441
SEOUL, SOUTH KOREA - APRIL 15: Robert Downey Jr. attends the 'Avengers: Endgame' Asia Press Conference on April 15, 2019 in Seoul, South Korea. The film will open on April 24, in South Korea. (Photo by Han Myung-Gu/WireImage)

Американський актор Роберт Дауні-молодший, якого багато глядачів люблять за роль у “Залізній людині”, несподівано звернувся до українців.

Відповідне відео оприлюднено на Youtube-каналі B&H Film Distribution Company, – пише obozrevatel

Зокрема, він зробив анонс щодо виходу фільму “Дулітл”, в якому він знявся у головній ролі. Офіційна прем’єра в Україні – 9 січня 2020 року.

“Геній, мільярдер і плейбой” вставив кілька національних жартів. Наприклад, згадав про борщ, а також вибачився, що у фільмі немає солов’я.

“Всі, хто з України! Божечки! Ви всі тут? Ні? Що ж, покличте Ольгу. Я почекаю. Мало часу? Ну ладно. Тоді перекажіть їй, що я знімаюся у новому фільмі “Дулітл”. Це фантастична пригода, де в головній ролі я та безліч тварин. І це правда. Так, у фільмі немає соловейка, проте є папуга на ім’я Полінезія, і вона доволі схожа на нього. Їй важко брати високі ноти, як це роблять солов’ї, але вона намагається. А борщ вона готує такий собі”, – сказав Дауні.


“Дулітл” – трейлер – Роберт Дауні-молодший в головній ролі

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини