“Боролася з раком”: Міка Ньютон приголомшила зізнанням

2303

Українська співачка Міка Ньютон, яка вже тривалий час живе в Каліфорнії разом із чоловіком, приголомшила зізнанням. Дівчина вперше розповіла, що у неї діагностували рак яєчника. Це сталося рік тому і після тривалого лікування артистка зізналася, що їй вдалося побороти хворобу.

Міка Ньютон (справжнє ім’я – Оксана Грицай) поділилася особистою історією із Катериною Осадчою для програми “Світське життя”. Знаменитість вперше наважилася розповісти про страшну недугу, передає 24 канал.

Дівчина зізналася, що минулий рік був дуже серйозним та емоційним. Її мама просила, щоб вона не розповідала про хворобу громадськості.

“Я приїхала в Україну показати, що здорова, що зі мною все добре. Закликаю усіх жінок завжди перевірятися. Я захворіла в 33 роки, а дівчата в такому віці не хворіють раком. Зазвичай, цю хворобу діагностують у дорослих жінок”,
– розповіла Міка Ньютон.

Артистка додала, що перевіряла діагноз у чотирьох лабораторіях. І вона, і лікарі не могли повірити, що це справді рак.

Зірка пригадала, що першим симптомом було здуття живота. Тоді вона почала активно займатися спортом, дотримувалася дієт. Все було прекрасно, Міка знімалася у рекламах, розвивала свою кар’єру. Проте проблемою молодих людей є те, що у них завжди на першому місці робота. І зовсім немає часу на те, щоб подбати про власне здоров’я.

“Операція за операцією: одна, друга, потім ще одна… Мені пощастило, бо моя лікарка була молодшого віку і вона сказала, що не буде вбивати організм, адже я прагну стати мамою”, – поділилася знаменитість.

Вона додала, для того, щоб переконатися в тому, що хвороба відступила, необхідно 3-5 років. Проте Ньютон вважає, як себе налаштуєш, так і буде.

Міка Ньютон розповіла про боротьбу з онкозахворюванням: дивіться відео онлайн:

Що відомо про Міку Ньютон?

Міка Ньютон (справжнє ім’я – Оксана Грицай) – українська співачка та акторка. У 2011 році вона представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення із піснею Angel. Тоді виконавиця посіла 4 місце.

Після участі у цьому конкурсі зірка відправилася в Каліфорнію, де їй запропонували контракт із цікавими умовами співпраці. У 2017 році знаменитість оголосила про заручини з американцем Крісом Сааведром. Дівич-вечір зірка вирішила відгуляти в Києві. Два роки тому закохані одружилися.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини