Блогер: Всі досягнення Зеленського повністю розбиваються одним ім’ям – Сергій Притула

23134
Сергій Притула/Facebook

Всі досягнення і піар «героя» Володимира Зеленського повністю розбиваються одним ім’ям – Сергій Притула.

Сергій Притула/Facebook

Успішний актор, продюсер, родом з провінції, який сам всього добився. Сергієві ніхто не дорікне, що він клоун і шут. А ще за Сергієм Притулою не стоять олігархи і ніхто не розміщує його борди на 500 мільйонів гривень. А ще Сергій ніколи не вибачається перед Кадировим.

Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він додає, що ще Сергій Притула не називає Україну пoвією, він реально допомагає армії вже 5 років. А ще Сергій Притула не торгує з Кремлем, не продає кремлівським каналам права на трансляцію своїх кінофільмів про тупих малоросів, і не отримує кривавих грошей Кремля. От і все. І вся президентська кампанія Зеленського буде розбита.

За словами блогера, а так, звичайно ж, можна написати хоч 1001 пост з поясненням чому Зеленський не Рейган, але таким чином не можна буде переконати радіо, яке транслює одну і ту ж мелодію на повторі. Зрештою, і не треба сперечатися з методичкою, не треба з’ясовувати відмінності, тому що ніхто не з’ясовує, чим відрізняються екскременти собаки від людини, ніхто не проводить порівняння хімічного складу, так як різниця між екскрементами собаки і людиною очевидна.

Сьогодні вже можна, сьогодні третій день, рівень зеленої істерики значно знизився, завтра на четвертий день забудуть.То…

Gepostet von Mason Lemberg am Donnerstag, 3. Januar 2019

Джерело: Prefiks Blog

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини