Блогер: “Гірше – не буде! А давай я розкажу тобі, що таке гірше не буде. Це коли в твоєму місті з’являються зелені чоловічки з автоматами…”

2939

Це коли за жовто-синю стрічку можна отримати по голові, а за прапор – не повернутись цілим додому…

Про це у дописі переселенця з Криму Констянтина Нескромного.

“Гірше – не буде!
А давай, юзернейм, я тобі розповім, що таке гірше не буде.
Гірше не буде – це коли в твоєму місті з’являються “зелені чоловічки” з автоматами без розпізнавальних знаків. Вони звичайно виглядають як 🐷🐶, поводяться як 🐷🐶, але ось твої вчорашні друзі з усіх боків доводять, що ну це ж не очевидно, у них же шевронів немає!
Гірше не буде – це коли ніхто не говорить українською.
Гірше не буде – це коли за жовто-синю стрічку можна отримати по голові, а за прапор – не повернутись цілим додому.
Гірше не буде – коли автобуси з “козаками”, коли вас троє мужиків проти 40, а за вами дівчатка, і тобі дуже навіть світить далеко не підвал.
Гірше не буде – це коли ти їдеш з дому, починаючи все навіть не з нуля, а з мінусів.
Гірше не буде – це коли ти не знаєш чого очікувати, за що жити і як знайти вихід із ситуації.
Так ось ні. Ти, юзернейм, сидиш в затишному містечку, на диванчику, з опаленням, світлом, інтернетиком, і строчиш в фейсбучіку про злочинну владу, бариг, і зубожіння.
Ти сидиш і скиглиш, яку країну просрали (с), поки одні намагаються цю саму країну врятувати, щоб ти і далі міг сидіти і нити в теплі, поглинаючи тонни гівна з-за поребрика.
Так, я знаю, ти не любиш цю країну. Вона не дала тобі можливість жити як в американських фільмах не встаючи з дивану. Так, я знаю, ти хочеш говорити по-російськи, тому що тобі лінь вчити українську. Але нічого, якщо твої бажання збудуться – будеш вчити китайську або арабську, ходитимеш по вулиці короткими перебіжками уникаючи патрулів з автоматами, брати 1 кг борошна в руки і, притискаючи до грудей, як найбільший скарб, бігти додому.
Але гірше дійсно не буде – тому що є ті, хто живе в бруді і пилу, ті хто кожен день виконують завдання у ввіреному Йому районі. Тому що є ті, кому Україна дорога. Тому що Україна – понад усе, трохи більше, ніж слова.
Тому що таких як вони – все таки більше. Тому що таких як я – більше.
Але якщо раптом немає, то слова “гірше не буде” – це все, що у тебе залишиться, коли ти втратиш останні свої крихти, свій інтернетик і теплий диванчик.
Обіймаю, цілую, нехай гірше, у тебе, не буде. Я постараюся”.

Хуже – не будет! А давай, юзернейм, я тебе расскажу, что такое хуже не будет. Хуже не будет – это когда в твоём городе…

Gepostet von Константин Нескоромный am Freitag, 22. März 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини