Білоруський спецназівець викинув форму через побиття протестувальників (відео)

956

У Білорусі четвертий день тривають масові протести через фальсифікацію виборів. На тлі народної незгоди все частіше силовики переходять на бік протестувальників. Один з колишніх спецназівців викинув свою військову форму на знак незгоди.

Відео з тим, як чоловік у Логойську Мінської області викидає свою військову форму, опублікував в інстаграмі його брат Євген Новіцький, передає 24 канал.

“Пишаюся тобою, мій рідний брате. Після ночі на барикадах, після того, що відбувається по всій країні. Ця влада тепер приречена!” – підписав відео Євген Новіцький.

Він також заявив, що білоруській владі потрібно починати боятися, адже на її представників чекає трибунал і в’язниця.

“Усім привіт! Я давав присягу своєму народу. Дивлячись своїми очима на те, що відбувається в Мінську, я просто не можу пишатися тим, де я служив. Я не можу носити цю форму й тримати її у своєму домі”, – заявив хлопець і викинув форму в смітник.

View this post on Instagram

🎆Горжусь тобой мой родной Брат! . 🎆После ночи на баррикадах…….. . 🌃После того что творится по всей стране….. . 🧤Эта власть теперь обречена! . 💂Бойтесь черные твари! всех вас ждёт требунал и тюрьма, тупые вы уроды! . #строительство #деревяннаябаня #деревяннаябеседка #гаражиздерева #качеля #гараж #домиздерева #участок #загородныйдом #сотрудничество #люблюсвоюработу #домизбруса#сруб#домизсруба#строюсам#участок#котедж#ландшафт#дом#дома#стройка#мастер#плотник#столяр#сосна#кедр#сосновыйсруб#проектирование#ландшафт#бизнес#трансформатор#предприниматели

A post shared by Евгений Новицкий (@novitski_evgen) on