Бездротові мікрофони: за і проти

21624

Безпровідний мікрофон на сьогоднішній день залишається найпопулярнішим рішенням завдань, пов’язаних із записом звуку або озвученням заходів. Цей зручний, практичний, але в той же час і більш дорогий девайс – останній фактор відлякує багатьох потенційних покупців. Спеціально для них – в нашій статті експерт інтернет-магазину Музлайн розповість про сильні і слабкі сторони бездротових моделей мікрофонів, а також про особливості їх використання.

Фото © Музлайн

Якість, зручність, універсальність

Переваги бездротових мікрофонів стосуються не тільки і не стільки якості їх звуку, скільки користувацьких властивостей. Безумовно, відсутність дротів зменшує ймовірність виникнення шумів, перешкод і втрати чистоти звучання, але перш за все, воно значно спрощує і робить більш зручним користування мікрофоном в будь-яких умовах. Користувач отримує максимальну незалежність у діях, може ходити, жестикулювати і навіть танцювати, залишаючись при цьому якісно озвученим. Такі мікрофони універсальні і застосовуються повсюдно в студіях звукозапису, на телебаченні і радіо, на зйомках кіно і відеороликів, при онлайн-мовленні. Асортимент спеціалізованих моделей надзвичайно широкий, серед них ви можете знайти

  • вокальні
  • інструментальні
  • петличні
  • гарнітури
  • репортерські і накамерні
  • студійні.

Спеціалізація мікрофонів визначає в яких умовах і з яким звуком вони дадуть оптимальний результат. Для роботи з промовою добре підійдуть репортерські і петличні моделі, а також деякі гарнітури, вони пристосовані під особливості людського голосу і зручні в плані конструкції. Для вокалу існують спеціальні вокальні мікрофони і головні гарнітури з дорогими капсулами – замінити їх девайсами іншого класу без втрати якості не можна.

Обмеження і особливості

Основні обмеження бездротових мікрофонів стосуються двох основних чинників – підключення та харчування. Оскільки бездротові девайси використовують радіосистеми для передачі сигналу, то перед користувачем закономірно виникає проблема куди підключати ресивер. Не всі моделі підключаются безпосередньо до записуючого, або яку здійснює трансляцію пристрою, деяким для цього необхідний мікшер.

Фото © Музлайн

Друга проблема – харчування елементів мікрофона. Залежно від типу пристрою витрата батарейок може бути дуже великою, тому в запасі краще мати додаткові дві-три пари, а краще більше.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини