Бандерівський гороскоп на лютий

2056

Як житиметься в лютому 2018-го справжнім бандерівцям і бандерівкам

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на лютий 2018-го року. Жартівливий, але в кожному жарті є крапля істини…

Овни-бандеріці в лютому почуватимуться так, ніби їх вбили, закопали, потім прийшли бездомні собаки, розкопали, вони обтрусилися і пішли на роботу. А зірки радять навпаки дати апатії бій, бути наполегливішими, тоді вам посміхнеться успіх і в роботі і в особистому житті.

В фінансових справах очікується покращення. Невідомо, чи то вам вдасться ломанути полкову казну ворога, чи просто знайдете забуту тисячу в зимньому горсику. В будь якому разі, на вас чекають реальні гроші, що розрадять похмурий настрій перед Днем закоханих.

Тільцям-бандерівцям в лютому захочеться почуватися по-царськи, тобто сидіти в кріслі набурмосеними, брати участь в хмільних бенкетах і носити соболя. А доведеться навпаки підніматися, закручувати рукави і рити окопи. Дуже сильно не засмучуйтеся, бо скоро ви відчуєте від цього процесу не аби яке задоволення і все вдаватиметься легко.

Головне тут – правильний настрій.

Близнюки-бандерівці в лютому почуватимуться як шопоголік на Сорочинському ярмарку. Все що хочеш доступне, треба тільки руку простягнути. На Близнюків чекає купа чудових вражень, приємних сюрпризів.

Одиноким Близнюкам-бандерівцям варто обзавестися дружбами і переглянути посаг, бо цілком можливо, що скоро ви зустрінете своє кохання, яке зрештою призведе до весілля. Не дарма ж типу День закоханих цього місяця

Шановні Раки-бандерівці, або ви так і будете сидіти в криївці, милуючись на вогневу картку, портрет Бандери і френдстрічку Фейсбуку, або наберетеся рішучості, вийдете під світле сонце і спробуєте відшукати собі того, з ким в криївці стане тепліше і затишніше.

Нє, кіт не рахується.

Насправді, зірки давно приготували для вас саме ту особливу людину, ваше завдання, як в тому анекдоті про Мойшу, хоча б купити собі лотерейний квиток.

Левам-бандерівцям в лютому захочеться зробити оточуючих щасливими де б ці нещасні не ховалися. Всі знають, що в мистецтві наздогнати і заподіяти добро вам немає рівних, тож пручатимуться ці нещасні недовго і в вашій криївці запанує мир та спокій (у вашому розумінні цього сталого словосполучення).

Побачивши, що все по-їхньому, Леви-бандерівці заспокоються і знову перетворяться на домашнього котика. Якраз тоді в їхньому житті і стануться найочікуваніші зміни.

Дівам-бандерівцям в лютому здаватиметься, що їхнє життя котиться шкереберть. Зірки вважають, що наразі найкращим рішенням буде дочекатися, коли воно прокотиться повз вас і ухопити за виступаючі деталі. Взявши життя в свої руки, надайте йому тієї форми, що вам треба і користуйтеся ним як хочете.

Ну а що ще вам зірки можуть порадити, коли ви зовсім зневірилися? Все буде добре. Чесне бандерівське.

Терези-бандерівці в лютому добре працюватимуть. Патронів, сала, туалетного паперу з фотопортретами Путіна і візитівок з номером Яроша, яких ви встигнете нахом’ячити цього місяця, вам вистачить до середини весни. Ну а після того як зробили запаси, зірки радять накопичувати гроші на більш доленосні витрати. Скоро вони стануть у нагоді і це будуть гарні зміни, от побачите.

Десь точно має бути позашляховик, чи принаймні полкова конячка на яку Скорпіони-бандерівці зможуть перекинути з себе зайвий тягар. А енергію, що вивільниться після того, як ви позбудетеся зайвих обов’язків, перенаправьте на особисте життя.

Якщо воно є, відновіть романтичні стосунки з другою половиною, якщо нема – наведіть генеральне прибирання у криївці. Буде, куди привести другу половину, коли вона з’явиться

А зірки кажуть, що це цілком може статися в березні.

Цілком можливо, що в лютому Стрільцям-бандерівцям доведеться перебиратися в нову криївку. Це буде пов’язано не з навалою тарганів, як ви подумали, а із зміною ділянки відповідальності. Агов, вище носа – труднощі закінчуються і скоро ви зможете отримати підвищення, премію чи якісь інші “няшки”.

Але зірки радять посеред нападів захвату не втрачати пильності, бо вам можуть підсунути чи пресловуту криївку із тарганами чи нова ділянка буде поряд із церквою Московського патріархату та домом престарілих, де живуть його парафіяни.

Якщо анекдотичний вислів “Як ви провели ці свята? Поглядом!” – це про вас, чекайте на плоди своєї праці. В лютому у Козерогів-бандерівців буде шанс отримати додатковий прибуток або премію.

В самотніх Козерогів може нарешті з’явитися особисте життя – є шанс перетворити звичайне знайомство на яскравий спогад, а може і на тривалі відносини. Сімейні радітимуть успіхам коханих та близьких. Взагалі, в особистому житті на вас чекатимуть позитивні зміни та родинний затишок.

Місяць у Водоліїв-бандерівців очікується душевний. Ви будете націлені на свій внутрішній світ, розмірковуватимете, як покращити професійну та особисту сферу життя. І навіть якщо зараз воно вам здається повільним, як дриль “Коловорот”, приймати рішення поспіхом не варто. Час розставить все на свої місця і стане зрозуміло, як вчинити найкраще. Уж вибачте за банальність.

В особистому житі жовтень порадує приємними сюрпризами: цікавими зустрічами, подорожами, і все це також з’являтиметься раптово. Тож запасіться салом, кропом та пундиками – буде кого пригощати.

Чуєте аромат, шановні Риби-бандерівці? Це песець підкрадався до вашої хати, але перелякався і втік, залишивши на пам’ять дещо. Не переймайтеся, пройде час – буде вам добриво.

В лютому на вас чекає підвищення, чи нова цікава і складна справа, ситуація із коштами вирівняється, що позитивно вплине на спілкування в родині.

У той же час, затишні сімейні вечори та посиденьки із друзями доведеться на певний час відкласти, замінивши їх на роботу, термінові справи та зустрічі із бойовими побратимами.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини