“Багатьох “слуг” навіть поруч не було, коли починався виборчий процес” – Разумков про конфлікт у партії

824

Спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова не було на з’їзді “Слуги народу” в Трускавці 1 жовтня, оскільки деякі його колеги вирішили, що йому там бути присутнім “не потрібно”. Події навколо ймовірної відставки глави ВР відбуваються у нього за спиною і, як сказав сам Разумков, “це, м’яко кажучи, непорядно”.

Свою позицію спікер парламенту висловив в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера” в п’ятницю, 1 жовтня. “Слуга народу” назвав несправедливим і неправильним те, що його на з’їзд політсили не покликали, – пише Оbozrevatel

Ведучий програми, український журналіст Савік Шустер згадав, що на виборах у Раду Разумков ішов під першим номером із списку СН. У цьому контексті парламентарій зазначив: багатьох його нинішніх колег, коли починалося виборча кампанія Володимира Зеленського, “ще не було”.

“Думаю, коли розглядається питання відставки спікера, потрібно було б його послухати”, – заявив “слуга”. Він підкреслив, що готовий дискутувати та відповісти за кожну свою дію.

Дмитро Разумков у прямому ефірі

Разумков додав, що конфліктів у нього ні з ким немає. “У мене немає конфліктів із тими, з ким я пройшов чималий шлях… Якщо хтось хоче його влаштувати – це вже інше питання, але все це створюється штучно”, – зазначив парламентарій.

Він також не вважає, що в нього є протиріччя з принципами монобільшості. Наприклад, основний із них – відрізнятися від попередньої влади.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини