“Азіров” з команди Зеленського підірвав мережу: з’явилася реакція “Слуги народу”

912

У партії “Слуга народу” заявили, що сторінка “Слуга народу – Снятин” є фейковою, а скандальний пост з безліччю помилок не належить авторству майбутнього нардепа Володимира Тимофійчука.

Про це повідомляє ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Офіційна позиція політсили з цього приводу викладена на її сторінці у Facebook. В “Слузі народу” вважають, що це справа рук їх конкурентів.

Володимир Тимофійчук
Володимир Тимофійчук “РБК-Україна”

“Ця сторінка була створена 29 липня 2019 року. Тобто вже після виборів. Вона не використовувалася під час виборчої кампанії й ніколи не була інструментом донесення інформації про кандидата від нашої політичної сили. Тому ця сторінка є фейковою, і ми закликаємо всіх бути пильними і перевіряти інформацію. Це справа рук опонентів, які досі не можуть змиритися зі своєю поразкою”, – йдеться в офіційному коментарі.

Також у пропрезидентській партії зазначили, що зазначена сторінка була створена з метою дискредитації політсили і закликали своїх прихильників поскаржитися на неї.

“Це тільки початок! Ми знаємо, що подібних спроб очорнити нашу партію буде чимало. Це лише одна з них”, – заявили в “Слузі народу”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини