Ажіотаж навколо поліграфа – це піар-хід — адвокат Порошенка

200

Слідство використовує ажіотаж навколо поліграфа, щоб приховати відсутність доказів у справах, де п’ятий президент Петро Порошенко проходить як свідок.

Про це заявив адвокат Порошенка Ігор Головань, передає Українська правда.

“Питання слідчих самі по собі підтверджували той простий факт, що провадження порушені за відсутності події будь-якого злочину. Щоб приховати це, слідчі ДБР забороняють нам коментувати допити. Справи про ухилення від сплати податків доводяться документами. Теперішня історія з поліграфом – виключно піар-хід, що має ще на якийсь час приховати відсутність у слідства будь-яких доказів будь-яких злочинів чи навіть правопорушень”, – зазначив адвокат.

Головань також наголосив, що Порошенко не буде “йти на зустріч забаганкам кремлівського ініціатора і упереджених слідчих”.

“Петро Порошенко публічно заявляв, що не довіряє ДБР, оскільки слідчі ДБР показали свою упередженість і необ’єктивність. Він готовий проходити поліграф у прямому ефірі телеканалу “Прямий”. Йти на зустріч забаганкам кремлівського ініціатора і упереджених слідчих Петро Порошенко не буде. Ми вимагаємо притягнути до відповідальності пана Портнова за дачу завідомо неправдивих відомостей”, – сказав адвокат.