Аж до хребців: на Львівщині чоловік перерізав собі шию болгаркою

7962

Мешканець Червоноградського району Львівщини випадково перерізав собі шию болгаркою, яка зупинилася всього за кілька міліметрів від його сонної артерії. Швидка доправила 32-річного чоловіка в загрозливому для життя стані до клінічної лікарні швидкої меддопомоги Львова.

Про це пише Zaxid.net із посиланням на завідувача хірургічного відділення №1 медустанови Гната Герича. За його словами, в пацієнта була масивна рана м’яких тканин із ушкодженням м’язів, підшкірної клітковини, кісток і хрящів шийного відділу хребта, – пише Оbozrevatel.

Зазначається, що чоловік удома працював із болгаркою, яка була без захисного щитка. Раптом він спіткнувся і впав на ввімкнений інструмент. Люди поряд швидко вимкнули болгарку, проте та встигла перерізати потерпілому передню та бічну поверхню шиї, аж до хребців.

“Під час падіння болгарка пошкодила і щитоподібну залозу, що викликало масивну кровотечу. Сонна артерія, на щастя, не була пошкоджена, лише її гілки. Болгарка зупинилася буквально за кілька міліметрів від магістральної судини, що і врятувало чоловіка, а також те, що лікарі швидкої надали йому кваліфіковану допомогу”, – пояснив Герич.

Чоловіку провели операцію і днями вже виписали додому. Медики додали, що пацієнтів із різними травмами, спричиненими електроінструментами, до лікарні потрапляє доволі багато. Проте травмують люди здебільшого кінцівки, а шию – нечасто.

“Те, що пацієнт із такою травмою вижив, можна вважати везінням, яке трапляється вкрай рідко”, – йдеться в повідомленні.

Операцію провели в Клінічній лікарні швидкої меддопомоги м. Львова

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини