«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів

1216

Активісти організації «Авто Євро Сила» заявили про початок блокування близько 50 доріг в Україні. Масштабне перекриття доріг почнеться у вівторок, 20 листопада, о 09:00.

Про це повідомляє Zaxid.net.

На території Львівської області акції відбуватимуться у чотирьох місцях на трасі Київ-Чоп: у Солонці біля Львова, селах Розвадів біля Миколаєва, Кізлів біля Буська та при в’їзді у Броди поблизу села Гаї-Смоленські.

Організатором львівської акції вказаний заарештований за підозрою в сутенерстві Олег Наконечний, який минулого тижня розпочав схожу акцію протесту під Львівською ОДА. Щоправда учасники тієї акції намагалися приховати свою приналежність до «Авто Євро Сили».

«Всі акції непокори будуть безстроковими і відбуватимуться до моменту отримання результатів щодо питання відміни законопроектів №8487 та №8488, які були прийняті без врахування вимог громадськості, зокрема про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу. Акції будуть проходити в кожній області України», – йдеться в анонсі всеукраїнської акції непокори.

За словами організаторів, загалом в блокуваннях доріг візьмуть участь близько 50 тис. осіб. «Ми наперед повідомляємо точні координати всіх місць, де будуть відбуватися акції, аби вони могли скоригувати свій маршрут. Розуміємо, що акції створять ускладнення руху, аби ми не створили дискомфорту, просимо вас утриматись від руху вказаними на мапі місцями», – вказано в повідомленні.

Згаданий в анонсі акцій протесту законопроект був прийнятий Верховною Радою ще 8 листопада. Цей документ суттєво змінює ставки акцизного податку на ввезення в Україну легкових автомобілів. Після того, як він набуде чинності, акцизний податок залежатиме від типу двигуна (бензиновий чи дизельний) та його об’єму в літрах. Одразу після прийняття цього законопроекту власники авто на єврономерах закликали писати звернення до президента з вимогою ветувати цей документ. Зокрема «євробляхери» вимагали скасувати акцизний податок або прибрати з формули розрахунку акцизу коефіцієнт віку.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини