Авіакомпанія Wizz Air вийшла в лідери за кількістю рейсів в аеропорту «Львів»

1708
wizz air

Авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках

Виконавчий віце-президент Wizz Air Стівен Джонс під час прес-конференції 30 серпня оголосив про відкриття двох нових напрямків, які будуть виконуватись з/до Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Про це повідомила прес-служба Міжнародного аеропорту «Львів».

Як зазначається у повідомленні, 14 грудня 2018 року стартують рейси у Франкфурт-Хан, а з 3 березня 2019 року – у столицю Данії Копенгаген. Вартість квитків на обидва напрямки починається від 759 грн (25 євро). Польоти у Франкфурт будуть виконуватись у понеділок та п’ятницю, а у Копенгаген – у середу та неділю.

«Ще у серпні, коли у Wizz Air оголосили про відкриття рейсів у Вільнюс та Братиславу, генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська висловила сподівання, що авіакомпанія не зупиняться на цьому і на осінь оголосить про відкриття ще нових напрямків. Припущення справдились, що свідчить про міцне перспективне партнерство аеропорту та Wizz Air, яке викликає щиру повагу та вдячність пасажирів летовища», – зазначив Стівен Джонс.

Авіакомпанія Wizz Air відновила свою роботу у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького у 2017 році. Станом на літній сезон 2018 року вони виконувала польоти у шести напрямках Берлін, Дортмунд, Лондон, Вроцлав, Гданськ, Катовіце. На осінь вже було оголошено про два нових напрямки: Вільнюс та Братислава. Рейси у Франкфурт та Копенгаген виведуть Wizz Air у абсолютні лідери за кількістю напрямків з/до аеропорту «Львів» – з березня наступного року авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи, – інформує прес-служба аеропорту.

Довідка. Wizz Air – молода авіакомпанія, що була створена в 2003 році колишнім керуючим директором угорської компанії Malev Джозефом Вараді. Головним інвестором проекту стала американська приватна компанія “Indigo Partners”, що спеціалізується на інвестиціях в транспорт. Перший рейс Wizz Air відбувся 19 травня 2004 з міста Катовіце, незабаром після входження Польщі і Угорщини в Європейський Союз і приєднання до спільного європейського ринку авіації.

Компанія Wizz Air зареєстрована в Лондоні, дочірні підприємства відкриті в Польщі, Угорщині, Болгарії і Україні. Представництво WizzAir в Україні було створене на початку 2008 року. Перші рейси всередині країни WizzAir Україна почала здійснювати вже в липні 2008 року, а до кінця року були відкриті і міжнародні маршрути.

Нині авіакомпанія Wizz Air є найбільшою бюджетною авіакомпанією Центральної і Східної Європи.

Нагадаємо, 26 серпня, аеропорт Львів прийняв мільйонного пасажира в 2018 році. Ним стала Анна Дронь, яка прилетіла з Берліна рейсом авіакомпанії Wizz Air.

За словами гендиректора аеропорту Тетяни Романівської, в цьому році авіапідприємство планує обслужити 1,7 млн пасажирів, а в 2019 році – 2 мільйони.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини