“АП Зеленського – філія прес-служби Кремля?”: соцмережі обурила реакція президента на фронтові втрати

1626
зеленський

Заява Володимира Зеленського про втрату росіянами контролю над бойовиками та про сподівання, “що російська сторона відновить контроль” викликала обурення в українських політиків, журналістів і пересічних користувачів соцмереж

Еспресо.TV зробило добірку коментарів щодо реакції Зеленського на загибель українських військових у зоні ООС.

“Це не фейк. Це офіційна сторінка нової АП, куди прийшли боги комунікацій. Президент Зеленський сподівається, що російська сторона відновить свій контроль над підрозділами! Мова йде про контроль над окупаційними військами, і Зеленський сподівається, що РФ не піде геть, не забере свою зброю і техніку з української землі, не виведе своїх найманців, а …. ВІДНОВИТЬ СВІЙ КОНТРОЛЬ НАД ПІДРОЗДІЛАМИ. Відкрию “таємницю” – в РФ є повний контроль над так званою “владою” так званих ОРДЛО й 400 км українського кордону”, – написала у Facebook перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Геращенко також заявила, що Зеленський своєю заявою знімає відповідальність із російських окупантів за вбивства українських військових.

“АП президента України! в своєму офіційному повідомленні знімає відповідальність з РФ за вбивство українських солдатів. До речі, за 2 тижні президенства Зеленського загинуло 12 наших Воінів, вічная ім пам‘ять. Зеленський і телеканали, що зробили його президентом, під час кампанії кричали , що то Порошенку вигідна війна. Я правильно розумію, що тепер вона вигідна Зеоенському? АП президента України сподівається!!! що РФ відновить свій контроль над незаконними бандформуваннями”, – додала Геращенко.

Схожі думки висловили й інші політики та журналісти.

“Адміністрація Зеленського, це філія пресслужби Кремля? Офіс президента України САМ придумав відмазку для окупантів. Цікаво, коли буде звернення чувака на вєліку до країни? Він же має якось пояснити, що армія і далі не буде відповідати, коли по ній валять 152 мм. От родинам загиблих пояснити, що все норм – це наша дорога до миру. Ми просто прєкратім стрєлять. Нам треба торгувать – дехто неможе труби збагрить в Росію. Капітулянти хєрови”, – написав журналіст Віталій Гайдукевич.

“У відповідь на масований артобстріл українських позицій на Донбасі Зеленський пропонує Москві “відновити контроль над цими підрозділами”? Це, значить, вони, неслухняні, з власної ініціативи гатили з гаубиць, кожен постріл якої коштує, як мінімум, тисячі доларів? Ну-ну… Так ми і до “громадянської війни” скоро докотимось. Президент України, бач, не вбачає, що це все сплановане тло до відновлення не кремлівського командування, а мінських “тьорок”. Соррі, але весь цей “вінігрет” з пордібних заявочек і брюсельської “заукраїнської” риторики – це те, в чому нам доведеться існувати, принаймні, в найближчі місяці. І кому точно треба забезпечувати пильний і безперервний контроль, так це українській громаді. Якщо це нам по силах, звісно”. – написав журналіст Сергій Тихий.

“Росія, звичайно, може впливати на “апалчєнців”, але вони є окремою стороною конфлікту. Ні, це не цитата маячні кремлівський речників, відтепер – це позиція українського президента Зеленського. Росія, виявляється, “втратила контроль” над “найманцями”, а вони, отже, “окремо”. А Росія, якби і не дуже винувата в загибелі наших воїнів, бо то “шахтьори” на відкопаних в шахтах танках трохи погарячкували… Певно, трохи перебрали на святкуванні зняття блокади ОРДЛО”, – написав користувач Сергій Таран.

“Чи правильно я розумію, що президент України вважає, що Росія не причетна до ескалації, а українців убивають якісь незрозумілі найманці, що вийшли з-під її контролю?” – написав користувач Олег Базар.

“Ми вважаємо російську сторону стабілізуючою силою на Донбасі? Або це просто варіант зняття відповідальності з РФ за нових убитих і поранених?” – написав письменник Андрій Курков.

“Президент України сподівається на відновлення Росією контролю над проросійськими терористами на українській території! Це що делегування суверенітету?” – написав голова Інституту національної пам’яті України Володимир В’ятрович.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини