Анастасія Приходько: Я йду зі сцени!!! Втомилась слухати про те що я не формат

899
Анастасія Приходько

Українська співачка Анастасія Приходько заявила, що збирається піти зі сцени

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Я йду зі сцени!!! Втомилась слухати про те що я не формат. Музиканту справжньому важко, коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, нажаль те що продається в магазинах “все по 10″ купують швидше!”, – наголосила вона.

Приходько нагадала, що за 5 років, які вона прожила в Україні, встигла зробити багато чого, зокрема з початку війни на Донбасі проїхала майже всю лінію фронта і підтримувала українських бійців.

Зараз співачка майже закінчила роботу над новим альбомом “Крила”, який планують випустити наприкінці наступного року.

Приходько подякувала всім, хто її підтримував, своїм друзям, команді, музикантам і просто людям, які були поруч в складні часи.

“Всі щось принесли в моє життя, я пробачаю всіх, і прошу вибачення за те, що я хочу вперше за 11 років побути один на один з собою, приділити собі час!  Також я завершу всі справи, які повинна була зробити, і головне по суду доведу справу до кінця, 31 жовтня буду відстоювати свої права у залі Печерского суду о 14:00 годині, також всіх чекаю! Не сумуйте мої друзі, все воно на краще може колись я вирішу знову заспівати для Вас”, – підсумувала вона.

Довідка

Приходько починала свою музичну кар’єру в Росії, від імені якої вона виступала на Євробаченні-2009. З початком війни співачка відмовилася від усіх російських нагород і зайняла відкриту антипутінську позицію.

Активно допомагає військовим, їздить з концертами у зону бойових дій.

Виховує доньку і сина.

Джерело: Еспресо