Alyona Alyona похизувалась першими результатами схуднення (фото)

702

Українська реперка близько місяця тому в день свого народження заявила, що за рік схудне на 29 кілограмів. Alyona Alyona вирішила не відкладати справу в довгий ящик й взялась “топити жир” одразу після публічної обіцянки. Вона наважилась на фото в спортивному вбранні й показала перший результат схуднення.

Відома реперка Alyona Alyona ніколи не соромилась пишних форм, проте до свого 30-річчя прагне зменшити цифру на вагах з 127,4 кілограма на 29 кілограмів, передає 24 канал. Зірка наголосила, що процесом схуднення буде ділитися з шанувальниками на особистій сторінці в інстаграмі й вже опублікувала перший результат.

Артистка зауважила, що виснажувати себе дієтами й тренуваннями не планує, а процес боротьби з зайвими кілограмами хоче зробити максимально корисним для свого організму. Тому Alyona Alyona вдалась до допомоги експертів – дієтолога й тренера. Вона відмовилась від калорійної їжі й суттєво змінила раціон харчування. Судячи з усього, роботу в залі зірка також розпочала.

Як худне Alyona Alyona?

На фото у повен зріст реперка похизувалась новими формами, яких досягнула за майже місяць схуднення. Вона постала у чорних спортивних лосинах з яскравим елементом, кросівках та рожевій футболці. Для кадру Alyona Alyona прихопила кілька вимірювальних метрів й, схоже, цілком задоволена першими результатами.

Топимо жир!.. Вже майже місяць, як я знайшла дієтолога та тренера та маю перші результати, – підписала виконавиця промовисте фото.