Актор з “Джентельмен-шоу” отримав від Зеленського звання народного артиста

1663

Президент України Володимир Зеленський присвоїв відомому одеському гумористу, ведучому “Джентльмен-шоу” Олегу Філімонову звання народного артиста України.

Об Одессе, моржевании и Джентльмен-шоу: интервью с Олегом ...

Про це йдеться в розміщеному на президентському сайті указі глави держави №254/2020, передає Еспресо.TV.

Нагородження присвячено Дню Конституції України, який відзначається 28 червня.

Звання “Народний артист України”, відповідно до закону, присуджується режисерам, артистам, диригентам, композиторам, музикантам, дикторам за видатну виконавську майстерність, створення високохудожніх образів, вистав, кінофільмів, які отримали міжнародне визнання, за особливі заслуги в розвитку вітчизняної культурно-мистецької спадщини.

Олег Філімонов – шоу-мен, артист, учасник команди КВК “Одеські джентльмени”, ведучий розважальних телевізійних програм “Джентльмен-шоу”, “Філімонов та компанія”, “Камера сміху”. Цього року Філімонову виповнилося 68 років, зазначає одеське видання Pushkinska.net.

У 65 років він заявляв, що почав розмовляти українською.

“Я дуже хочу вивчити українську мову, дуже люблю цю мову, я живу в Україні. В Америці я розмовляю англійською, у Франції французькою, в Італії, зараз вчу італійську, і намагаюсь розмовляти італійською, тому природно, що на своїй батьківщині маю розмовляти українською. Головний вчитель – це життя, але моя дружина дуже добре володіє українською мовою”, – сказав він в передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

“Це природно, що на моїй Батьківщині, якою є Україна, треба вивчати українську”, – наводив його слова портал Texty.org.ua.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини