Українці відправили Tesla “на Марс»: Ілон Маск у захваті

2142

Ілон Маск прокоментував публікацію українського ЗМІ з фотографією Tesla Model S.

Рік тому, 6 лютого 2018-го, вишневий Tesla Roadster, який належав Ілону Маску, вирушив на еліптичну орбіту навколо Сонця як випробувальний вантаж нової ракети SpaceX Falcon Heavy. Наприкінці 2018-го повідомлялося, що електрокар пройшов орбіту Марса та опинився на найбільшій відстані від Сонця у 248 млн км, пише Новое время

Але, днями з’ясувалося, що одна Tesla все-таки доїхала до Марса. Правда, не старенький Roadster Ілона Маска, а новіша Model S. Та й відвідала машина не Червону планету, яку мріє колонізувати каліфорнійський геній-інженер, а безлюдне село у Чернігівській області.

Фотографію з Tesla Model S на тлі таблички “Марс” та засніженому путівці опублікувало видання Українська правда у своєму Twitter.

“Tesla Model S в українському селі Марс. Як тобі таке, Ілоне Маск? Схоже, що ми зробили тебе”.

Українське ЗМІ тегнуло акаунт Ілона Маска, і любитель веселих постів у Twitter прокоментував публікацію коротким “Вау, круто”.

З фотографії не видно, чи були в машині книга Дугласа Адамса “Автостопом по галактиці” та табличка з написом “Don’t Panic”, як у поки єдиної Tesla, що дійсно покинула межі Землі. Але, цілком імовірно, що журналісти слухали ту ж Space Oddity Девіда Боуї для справжньої атмосфери.

Згідно з Вікіпедією, Марс – село в Семенівському районі Чернігівської області України з населенням 30 осіб. Правда, в сюжеті програми Вікна телеканалу СТБ від 19 червня 2015-го йдеься, що в українському Марсі проживає всього 9 людей.

Місцеві жителі прокоментували кореспонденту СТБ, що село перейменувала влада СРСР, і дала таку назву через його периферійне розташування. Дійсно, Марс розташований всього за 20 км від кордону з Росією, а відстань до найближчого обласного центру – Чернігова – майже 160 км.

Крім назви, з четвертою за віддаленістю планетою від Сонця українське село пов’язує хіба що його пустота. Хоча, справжній Марс може виявитися більш технологічним, адже на ньому розташовані залишки дорогого обладнання 12 роботизованих пристроїв, що висаджувалися на планету з 1971-го по 2018-й.

Але, звичайно, в умовах стабільних марсіанських мінус 60 градусів за Цельсієм та дуже низької щільності атмосфери, кліматичні умови в чернігівському Марсі набагато сприятливіші для людини.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини