Заклади Львова, яких уже немає

16708
заклад

Письменник зі Львова Роман Онишкевич колекцінує світлини з видами міста 1960-1980-их років. Пригадує вигляд міських вулиць, які вже повністю перебудовано.

Наприклад, заклад громадського харчування “Червона шапочка” у центрі Львова та кінотеатр “Мир”.

Громадські заклади харчування, кінотеатри, кафе, які пам'ятають львів'яни, збереглися тільки на фото
Фото: Дивись.інфо
Фото: Дивись.інфо
Фото: Дивись.інфо
Фото: Дивись.інфо
Фото: Дивись.інфо

“Пам’ятаю, як стояли неймовірні черги, коли показували “Фантомаса”. За квитками треба було стояти годину, а може, і більше. Зараз це смішно. А тоді була фантасоманія. Поки ходив до школи, то там можна було поїсти морозива. Коли підріс, то вже почав дівчаток у кіно запрошувати. Спочатку – у “Мир”, а потім вже – у “Клекіт”, – розповів Онишкевич.

Журналіст пригадав заклади, де у 1980-ті продавали морозиво та гарячі напої.

“У центрі міста було чотири культові точки – “Пінгвін”, “Сніжинка” на проспекті Свободи, за поворотом, на Дорошенка, теж було морозиво. Що стосується напоїв, то культовий заклад був там, де зараз “Пузата хата”, у підвалі. Він називався “Шоколадка”. Це був дуже культовий заклад – там збиралися дуже наворочені люди. У готелі “Львів”, де зараз у підвалі культурний заклад, у період 90-их був шалман. У Львові шалманів було фактично три, навіть чотири – “Ватра”, “Театральний”, до речі, вважався крутий. Ми туди рідко ходили, бо там сиділи бандити, валютники”, – додає.

Онишкевич розповідає, що в 1980-ті у Львові у пивбари жінкам не прийнято було заходити.

Джерело: Gazeta.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини