74-річна свекруха працівниці Львівської митниці стала власницею Rolls-Royce за $350 тис.

2085
Rolls-Royce

74-річна Марія Заброварна, яка є свекрухою начальниці відділу митного оформлення «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС Олесі Заброварної, 20 березня стала власницею елітного авто Rolls-Royce Wraith (2014 року випуску).

Про це інформує Bihus.Info. Вартість такого авто становить приблизно 350 тис. доларів (понад 9 млн грн).

Цьогоріч у травні у доньки Олесі Заброварної Богдани з’явилось авто Porsche Cayenne, вартістю приблизно 5 млн грн. Наприкінці 2017 року вона також придбала квартиру площею 173 м2 у елітному житловому комплексі «Бульвар Фонтанів» у Києві. Ціни на схожі помешкання від забудовника починаються від 11 млн грн.

Нагадаємо, як інформував антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів», 4 січня прокуратура Львівської області порушила проти Олесі Заброварної кримінальне провадження за фактом декларування недостовірних відомостей.

Згідно матеріалів справи, у своїх деклараціях за 2015-2016 роки вона не вказала, що володіє ⅓ будинку площею 386 м2 і нежитловим приміщенням у Львові. Видання Bihus.Info помітило, що Олеся Заброварна після відкриття проти неї кримінального провадження згадала в декларації про машину і 9 об’єктів нерухомості.