“6 років воєнного стану не вводили… Це для вас не було загрозою? Тепер заговорили про надзвичайний” – Скрипін про владу

1158
"Сивохо може поїхати на площу в Донецьк і на колінах вибачатися там цілодобово" - Роман Скрипін

Влада не оголошувала воєнного стану, коли 6 років триває агресія Росії і помирають тисячі українців. А коли з’явився COVID, почала говорити про надзвичайні заходи.

Про це сказав журналіст Роман Скрипін, передає Gazeta.ua.

“Найтрагічнішою в цій ситуації є іронія долі. Усі ці спекуляції на війні без оголошення юридичного статусу війни. Тепер іронія в тому, що ви (влада. – Gazeta.ua) так боїтеся пандемії, що готові, виявляється, на впровадження надзвичайного стану, готові на все. Виявляється, це можливо.

У вас не було відчуття загрози 6 років, коли триває війна. Що над державою є ворог. Це для вас не було загрозою? І скільки в нас людей загuнули – близько 13 тисяч. Скільки внутрішньо переміщених осіб. Для вас не була загрозою втрата державності? Не можна було оголосити війну війною?

Сьогодні, нарешті, не відбувся Мінськ. Тобто, виявляється, COVID страшний для Мінська. Не наша національна безпека, найвища цінність – держава. Тепер COVID зупинив Кучму.

Оцей масовий психоз, який просто взведений. Тобто так доходить? А те, що війна 6 років іде, стільки загиблих людей, – це ніяк не доходило?

І тепер зручно всі негаразди списати – знаєте, в нас же епідемія. Тобто економіка у ср*ці не тому, що в нас безвідповідальні й нефахові люди, а тому що COVID. Індульгенцію собі понавиписували всі.

Індикатор – коли під час епідемії стає явним невігластво тих, кого ми обираємо у владу”, – сказав журналіст в ефірі Skrypin.ua.