5 закладів у центрі Львова, де можна смачно пообідати

2640

Нещодавно ми розповідали про те, де у Львові можна поснідати, замовити суші і відсвяткувати День народження. Сьогодні ж ми підготували для вас інформацію про те, де  у центрі Львова можна смачно пообідати на будь-який смак та гаманець.

Ресторан «Dalar»

У ресторані «Dalar» можна замовити домашні грузинські та українські обіди. Окрім цього, тут готують смачні хачапурі, соковиті хінкалі, м’ясо на вуглях (свинина, каре телятини, курятина), а також холодні закуски і вишукані салати.

Фірмовою стравою закладу є «Дошка Далар» на чотирьох осіб, а з напоїв – домашнє молоде гранатове вино, а також чай «Далар» власного виробництва від господині.

Додамо, що під час приготування страв у ресторані «Dalar» дотримуються грузинської рецептури та використовують спеції, привезені із Грузії.

Замовити обід у ресторані  «Dalar» можна понеділка по четвер. Коштує він 65 гривень.

Адреса ресторану: пл. Стефана Яворського,1.

Сайтhttp://dalar.com.ua/

Телефон:  (032) 236 -75 -55, (097)- 511- 39- 26 та  (068)- 706- 12- 21.

Ресторан «Ратуша»

На обід у ресторані «Ратуша» можна замовити бізнес-ланч, у який входять: салат на вибір,перша страва та основна страва. Ціна комплексу із трьох страв – 57 гривень,а з двох – 50 грн.

Триває бізнес-ланч у ресторані з 12:000 до 16:00.

Адреса ресторану:  площа Ринок, 1.

Ресторан «Вандлер»

Бізнес-ланч у ресторані «Вандлер» триває  з 12:00 до 15:00. Щодня на обід тут можна замовити різні страви. Вартість салату і першої страви та напою у закладі становить 45 гривень, за салат, основну страву і напій треба заплатити 52 гривні, а за салат,першу страву, основну страву і напій – 59 гривень.

Адреса ресторану: вулиця Староєврейська, 5.

Ірландський паб «Корк»

Бізнес-ланч у ресторані триває з 12:30 до 16:30. Щодня на обід тут можна замовити різні страви. Вартість обіду – 55 гривень.

Адреса ресторану: проїзд Крива Липа, 5.

Ресторан«Lemberg Graf»

Бізнес-ланч у ресторані триває з 12:00 до 16:00

Меню обідів оновлюється щодня. До страв подається хліб та напій дня. Вартість обіду у закладі– приблизно 70 гривень.

Адреса ресторану: вул. Братів Рогатинців, 4.

Фото з відкритих джерел

Джерело: Сайт міста Львова

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини