25 бійців полку Прокопенка, яких поранили у Маріуполі, повернулися на фронт

723

Навіть після серйозних поранень українські захисники повертаються на поле бою, аби перемогти російського агресора. Серед них і бійці полку Прокопенка, які обороняли Маріуполь від окупаційної навали.

Частина військових полку Прокопенка, яких евакуювали з “Азовсталі”, вже повернулися на поле бою. Зокрема, 25 бійців, які пройшли лікування після отриманих поранень.

Полк Прокопенка обороняє Південь

На фронт повернувся і виконувач обов’язків командира полку Микита Надточій. Він нагадав, що раніше постраждалих воїнів евакуювали з Маріуполя на гелікоптері. Наразі бійці полку Прокопенка відповідають за південний напрямок. Захисники успішно борються з ворогом, не зважаючи на відсутність важкого озброєння.

“За час виконання бойових завдань є втрати особового складу та техніки, але запевняю вас, що втрати противника в рази більші”, – підкреслив Надточій.

Понад 100 захисників досі лікують

Наразі в українських лікарнях перебувають понад 100 бійців полку Прокопенка. Про це розповів заступник командира Іван Ігнатьєв. Кожному з українських захисників склали індивідуальний план реабілітації. Також воїнам відновлюють втрачені документи.

“Ігнат” підкреслив, що реабілітація потребує багато коштів і часу, однак Україна робить все, допомогти нашим військовим повернутися до строю якомога швидше. Також захисників, які втратили свої домівки у Маріуполі, намагаються забезпечити житлом. Мовиться про щонайменше 50 квартир, каже заступник командира. Наразі військовослужбовці зі своїми родинами мешкають у тимчасовому житлі.

“Закликаємо волонтерів, меценатів та всіх небайдужих допомогти бійцям, як ми допомогли виграти для країни час та тримали оборону Маріуполя 85 днів у надлюдських умовах”, – сказав Іван Ігнатьєв.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини