18-річна гуцулка: Джамала поділилася відео зі свого першого виступу з оркестром

566

За тиждень екс-тренерка Голосу країни Джамала співатиме разом з оркестром НАОНІ в Оперному театрі. З цієї нагоди артистка згадала свій перший виступ в стінах консерваторії у 2001 році. Зворушливе архівне відео співачка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Про це повідомляє 1+1

View this post on Instagram

Привіт! ❤️ ⠀ Їду на репетицію з оркестром НАОНІ. 12 квітня в них концерт в Оперному театрі, на якому я стану спеціальним гостем і виконаю народну пісню. (Але всі подробиці пізніше) ⠀ Згадала свій перший виступ з оркестром народних інструментів. Це було в консерваторії. 2001 рік! Я у справжньому гуцульському костюмі виконую пісню «Ой заграли музики, музиченьки». Пам’ятаю, було дуже хвилююче 😊 ⠀ Я експериментую з різними музичними формами: бенд з 6 музикантів, струнні квартети, джазові квінтети,електронні дуети та різне, але форма оркестру завжди приваблює. Мало що може порівнятися з енергією стількох народних інструментів, такої кількості людей. Це завжди розкіш і велике задоволення! ⠀ Побажайте мені удачі на репетиції 😁 І слідкуйте за сторіз! #jamala #throwbackthursday #tbt

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

«Згадала свій перший виступ з оркестром народних інструментів. Це було в консерваторії. 2001 рік! Я у справжньому гуцульському костюмі виконую пісню «Ой заграли музики, музиченьки». Пам’ятаю, було дуже хвилююче, — розповідає Джамала. — Я експериментую з різними музичними формами: бенд з 6 музикантів, струнні квартети, джазові квінтети, електронні дуети та різне, але форма оркестру завжди приваблює.