17-річна переселенка народила крихітну трійню, батько дітей втік

1331

У Дніпрі 17-річна Вікторія Семеноганародила трійню. Вага немовлят екстремально низька, 2 – рятують у реанімації.

Їх назвали Мирослава, Домініка та Стефанія, остання – найменша з вагою трохи більше 800 г.

“Як лялечка, на долоньках вміщується”, – каже молода мама.

Вікторію до Дніпра відправили з райцентру Верхньодніпровська, вона народжувала за допомогою кесаревого розтину на 6 місяці вагітності

“Кожен день міг погіршитися її стан і все це могло погано закінчитися. 2 дівчинки народилися з вагою менше кілограма – це екстремально низька маса тіла”, – пояснила завідувачка відділенням перинатального центру Олена Верещак.

Вікторія розповіла, що жила з мамою в Луганську. Коли почалися бойові дії, школярку відправили до бабусі в Дніпропетровську область. Там вона познайомилася із ровесником. Із хлопцем були знайомі 2 роки, разом вступили до училища: він – на зварника, вона – на перукаря.

“Подивилася, каже: у вас двійня, ой, у вас трійня! Я думала, заплачу. Просто пощастило, що я лежала, я б, напевно, впала. Так і тато теж сидів, він був спочатку радий, а потім…”, – каже дівчина.

Юний батько запропонував позбутися трійні, а згодом взагалі зник.

“Він мені перед кесаревим написав SMS-ку, що бажає успіху. І все. Мені від цього чоловіка нічого не треба. Він мені подарував дітей. Дякую йому дуже”.

Батько малюків так і не з’явився після народження дітей. Мамі-підлітку та її немовлятам зараз допомагають небайдужі люди. У реанімації дівчинки пробудуть щонайменше 3 тижні. Зараз Вікторія шукає, на що і де потім жити із дітьми, тому що не має ні коляски, ні ліжечка. Вона ще не знає, куди йти з дітьми – у її мами нова сім’я на окупованій території, а у бабусі місця в будинку для всіх немає.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини