16 серпня – День ангела Соломії

7484

Народжених цього серпневого дня дівчаток, аби обряд найменування набув істинного сенсу, а ім’я стало для них оберегом, з яким передадуться найкращі якості їхньої заступниці.

Ім’я Соломія, в перекладі з єврейського, має значення “мирна”.

Соломія з дитинства дуже життєлюбна і активна. Досить відкрита по відношенню до людей. Як правило, Соломія гостро потребує розуміння і любові.

Соломія приймає дуже близько до серця невдачі, тому близьким людям не слід дозволяти їй зосереджуватися на них. Соломія часто обдарована сильною інтуїцією.

Соломія завжди прагне бути першою. Особливо яскраво ця риса проявляється в колективі, у спільній роботі.

Соломія вважає за краще працювати, ніж витрачати час на розмови. Любить подорожувати. Вона з усією пристрастю прагне до вивчення світу, щоб зрозуміти сенс життя.

Соломія, як правило, пізно виходить заміж. З неї виходить відмінна дружина і мати.

Протягом життя, у Соломії можливі проблеми з серцево-судинною системою.

Іменини Соломії, День Ангела: 16 серпня

День ангела Соломії: привітання в листівках та СМС

 

Соломіє, вітаю з Днем Ангела! Нехай твій небесний охоронець буде поруч Тебе у хвилини радості і смутку, кохання і розлучень, щохвилини, щосекунди. Коли Ти впадеш, він – підніме, коли ти заплачеш – втішить, коли ти радітимеш він радітиме разом з тобою.

***

З Днем ангела, Соломійка! Твій небесний опікун подарував тобі безліч хороших якостей. Бажаю тобі не розгубити цей цінний набір ангельських подарунків по житті і пишається тим ім’ям, що подарували тобі твої батьки.

***

Соломіє, вітаю з Днем ангела. Нехай твій ангел надійно охороняє тебе від усього злого і заохочує лише на добрі справи.

***

Соломіє, цього дня ти святкуєш народження свого ангела. Я хочу привітати його з цією датою і побажати, щоб ви ніколи не розлучалися, щоб твій ангел завжди знаходився за спиною, оберігаючи від усіх бід і напастей. Щиро вітаю!

За матеріалами willbeua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини