13-річна українка з синдромом Дауна перемогла на міжнародному конкурсі краси

4198

13-річна Марія Гнатик з синдромом Дауна отримала перемогу на міжнародному конкурсі краси Top Model Interbriliant World Spring 2019, який проходив у Чехії.

Повідомляє: Український інтерес

Дівчинку, яка народилася та виросла у Вінниці, визнали найгарнішою в категорії 13-15 років для учасників з мінімальним досвідом участі в конкурсах. Друге місце дісталося учасниці з Росії, а третє – Чехії.

Цікаво, що Марія стала першою дитиною з синдромом Дауна, яка брала участь у цьому конкурсі.

Дівчинка отримала відзнаку за конкурс “Талант”, на якому презентувала танець. Також отримала нагороду суддівських симпатій за рок-образ у конкурсі “Кіт у мішку”, який Марійка підібрала собі сама.

“Ламаймо стереотипи разом”, – пише на своїй сторінці у Facebook її мама, Тетяна Гнатик.

Фото: Facebook/Татьяна Гнатик
Фото: Facebook/Татьяна Гнатик
Фото: Facebook/Татьяна Гнатик

До речі, “Український інтерес” минулого року був у гостях у Марійки. Вона перша і поки що єдина у своєму місті дитина з синдромом Дауна, яка навчається у звичайній загальноосвітній школі. Крім того, Марійка з 7 років займається танцями, бере участь у багатьох конкурсах та вже неодноразово ставала їхньою переможницею. Також вона єдина в Україні дитина з синдромом Дауна, яка виступає сольно. Детальніше про її надзвичайну історію читайте в матеріалі: “Синдром Дауна – не вирок, а особливість. Історія “сонячної” дівчинки”.

Цьогоріч найкрасивішою Міс у Європі визнали українку. Титул “Міс Європа Світ 2019” отримала 23-річна дівчина з Прикарпаття Ірина Гарасимів. Вона, до речі, також має свій салон краси.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини