Ти вже не дитина, і не будеш сидіти під ялинкою, і чекати Діда Мороза. Але відчуття свята потрібно зберегти. Щоб 31 грудня запам’яталося на весь рік, цей день можна провести так.
Розслабитися
31 грудня ми проводжаємо старий рік. Забігавшись з пошуком подарунків і приготуванням салатів, можна так загрузнути в суєті, що не помітиш ні відхід 2017 року, ні прихід 2018. Зрозумійте, що встигнути переробити всі справи неможливо. Новий рік прийде, навіть якщо ви не встигнете зробити все, тому відкладіть справи на потім. Не дарма кажуть, що як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. 31 грудня проведіть без суєти, насолоджуючись відчуттям свята.
Хлопавки
Доповніть своє свято найрізноманітнішими деталями: запахом мандаринок і гілочок ялини, відсвітами гірлянд і свічок, хлопавками, бенгальськими вогнями, серпантином. Увімкніть улюблену новорічну музику, прикрасьте фіранки гірляндами, подивіться “Один вдома”, “Реальну любов” або будь-який інший новорічний фільм.
Прогуляйтеся
Знайдіть привід вийти на вулицю в цей передсвятковий день. Хоча б півгодини присвятіть тому, щоб відчути: рік йде. Придивіться до людей, до вулиць, до світу, відчуйте простір і час. Нагодуйте птахів, подивіться, як падають сніжинки і пливуть хмари, вдихніть морозне повітря. Ми проводжаємо старий рік, а природа живе поза часом. Відчуйте це.
Згадати дитинство
Заваріть чашку какао або чаю і згадайте, як святкували Новий рік у дитинстві, з батьками, бабусями і дідусями, братами і сестрами. Згадайте, як проходив Новий рік тоді: прикрашання ялинки, очікування приходу Діда Мороза, в якого ще вірили. Спогадами можна поділитися з друзями або в блозі, а можна розповісти своїм дітям і повторити деякі традиції свого дитинства.
Зробити останню в році фотографію
Або навіть цілу фотосесію. Можна просто сфотографувати прикрашений будинок, ялинку і свою сім’ю, або влаштувати тематичну фотографію, постановочний кадр року. Непогана традиція фотографуватися 31 грудня кожного року. Для фотосесії підберіть новорічні аксесуари і зробіть фото під ялинкою. Деякі знімають себе, щоб закарбувати йдуть хвилини року. Фотографія може бути різною: крім сімейних фото, можна зазнимкувати ялинку, святковий стіл, засніжене місто або стрілку на годиннику на цифрі 12.
Змінити календарі
В останній день року пора поміняти календарі. Можна їх не відкривати відразу, а просто повісити, щоб потім був сюрприз кожен місяць.
Накрити на стіл
Якщо ви чекаєте гостей у новорічну ніч або просто будете відзначати, пора оформляти стіл. Ви просто накриєте стіл святковою скатертиною або придумаєте стильну новорічну прикрасу для столу (з ялиновими гілочками, шишками або іншою атрибутикою)? Приготуєте традиційний салат олів’є або будете готувати щось особливе? Або обмежитеся шампанським з закусками?
Новорічний стіл – це місце зустрічі не тільки нового року, але і близьких друзів, рідних людей, тому подумайте над його оформленням.
Виспатися
Дозвольте собі вранці 31 грудня поніжитися в ліжку. Вам потрібно набратися сил, адже ввечері доведеться веселитися. Щоб не засинати під бій курантів, гарненько виспіться вранці, адже ніч буде довга і сповнена розваг.
Обійняти рідних
Покажіть близьким людям, як сильно ви їх любите. Тим, кого вдасться привітати особисто, і тим, хто далеко. Обійміть близьких, відправте смс або повідомлення в мережі тим, хто в іншому місті або в іншій країні. Можливо, ви ще напередодні відправили листівки, але привітати особисто дуже важливо, адже це так приємно. Діліться теплом і приємними емоціями, і будете отримувати їх в новому році.
Подякувати
У році, що минає відбувалося багато чого – приємне і не дуже. Але всі труднощі і втрати допомогли нам стати сильнішими і мудрішими, ми змінилися. Все, що трапляється в житті, не важливо, радісне, надихаюче чи сумне, дарує досвід, допомагає нам зрозуміти себе. За це і подякуйте року, що минає.
З Новим роком!
Джерело: Lovely life