«Звучить як запрошення Росії на Донбас»: Порошенко прокоментував заяву Зеленського

309

П’ятий президент України закликав розвідку проінформувати керівництво держави про ступінь контролю Росією окупованих територій

Про це повідомляє 5 канал

Офіційна реакція Банкової на останні обстріли російських окупантів – спричинила хвилю обурення в соціальних мережах. Відреагував на слова Зеленського про втрату Росією контролю над найманцями і п’ятий президент України Петро Порошенко.

Він назвав таку позицію “спробами легітимізувати окупацію Донбасу”. Порошенко нагадав, що Кремль повністю керує всім, що відбувається в ОРДЛО. А бойовики діють за прямими вказівками російського керівництва.

“Це абсолютно не відповідає дійсності! Звучить як запрошення Росії на Донбас, щоб легітимізувати окупацію… Я закликаю розвідку проінформувати керівництво держави про те, що на кожній посаді, починаючи з командира взводу, розташовані кадрові офіцери збройних сил Російської Федерації. Росія повністю тримає під контролем на рівні взводу, роти, батальйону, бригади, армійського корпусу – і першого, і другого, – які входять до складу загальновійськової армії ЗС Росії. Наголошую, що відповідальність за смерть двох українських героїв і шістьох поранених – несе Російська Федерація”.