Звідки він знав? Це далекий, 2009 Рік! Пророче відео Сергія Притули

9506

У 2009 році Притула прочитав пророчу гумореску для Олега Тягнибока. Також Притула передбачив ситуацію в Криму і, що куди важливіше, її вирішення.

4 роки тому ми втратили Крим і перейшли до відступу, за кілька місяців розпочалась війна на Донбасі. Довго шукали юридичну назву цих подій, але говорячи людською мовою, усі розуміли – Крим в нас забрали, а на сході йде війна. Міжнародна політика не одразу визнала Росію агресором, але все ж визнала і застосувала санкції. Може вони не такі серйозні, на які ми могли сподіватися, але за нас наші проблеми ніхто не вирішить. Єдине, що в цій ситуації радує – геополітика, яка не дозволяє Європі та США стояти осторонь і чекати на розподіл України.

Для нас ці моменти важливі і навіть символічні, адже ми чітко розуміємо, що на Донбасі військові дії ведуться на наших територіях. Анексію Криму ми також не визнаємо, тому фактично Крим наш. Говорячи про повернення, маємо на увазі повноцінне життя людей, дію законів України на тих територіях, поширення нашої валюти, поновлення системи економічних та культурних координат. Тепер щодо умов і строків повернення Перша умова, усвідомлення усіх громадян на обох частинах – вільній і тимчасово окупованій – що ми українці і хочемо жити в одній цілісній країні.

Джерело:    slovech.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини