ЗНО-2019: МОН оголосило про початок реєстрації та відповіло на популярні запитання українців

1196

Названі правила реєстрації на тестування 2019 року.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 5 лютого почалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання та розповідає правила реєстрації на нього. Про це повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу Міносвіти.

Як зазначає Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО), цього року очікується близько 330 тисяч учасників тестування.

Щоб зареєструватися необхідно, зробити кілька кроків: заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО, з якої формується реєстраційна картка; надрукувати реєстраційну картку та письмово заповнити в ній окремі пункти; сформувати пакет документів та подати його до свого закладу освіти.

Уточнюється, що керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) до 18 березня 2019 року.

“Скласти ЗНО можуть також випускники минулих років. Їм необхідно пройти таку ж процедуру реєстрації, але сформований пакет документів самостійно відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти.

Факт реєстрації підтверджується Сертифікатом, який регіональний центр надсилає у заклад освіти або безпосередньо учаснику тестування в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням та інформаційним бюлетенем. Учням (слухачам, студентам), що проходять ДПА в формі ЗНО, конверти вручають у закладі освіти, а інші учасники отримають їх на адресу, зазначену в реєстраційній картці”, – йдеться у повідомленні.

Змінити дані, вказані у реєстраційній картці, учасник тестування може до 25 березня 2019 року. Для цього, після отримання Сертифікату, потрібно повторно пройти процедуру реєстрації, скориставшись сервісом.

Цього року ЗНО відбудеться з 11 навчальних предметів: українська мова і література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова та французька мова.

Як відомо, учасник може обрати тестування максимум з 4-х предметів.

Також, МОН закликає тих учасників тестування, що планують вступати за результатами ЗНО до вишів, попередньо ознайомитися з правилами прийманння до обраних закладів. Зокрема, перед вибором предметів на ЗНО переглянути, які з них потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність.

Крім того, МОН спільно з УЦОЯО також підготували відповіді на найпоширеніші запитання про ЗНО 2019.  У них, зокрема, йдеться про реєстрацію, підготовку до тестування, його проведення та визначення результатів, пільги та спеціальні умови тощо.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини