Знаменитий британський мандрівник Беар Гріллз став першим британським амбасадором UNITED24

9379

Британський мандрівник Беар Гріллз долучився до платформи по збору коштів для допомоги Україні, що була започаткована президентом України

Про це на своїй сторінці в інстаграмі повідомив Володимир Зеленський. Він розповів, що Беар Гріллз став першим британським амбасадором UNITED24 і просуватиме напрям «Відбудова України».

Беар Гріллз — найвигадливіший мандрівник сучасності, який у 23 роки став наймолодшим британцем, підкорившим Еверест, телеведучий, письменник, колишній спецназівець, та автор декількох світових рекордів.

У грудні 2022 року знаменитий мандрівник разом зі знімальною групою відвідав Україну. Результатом цього візиту став фільм «Зона бойових дій: Беар Гріллз зустрічається з президентом Зеленським», який 28 березня вийшов у прокат у Великій Британії та США. Наступного дня стало відомо, що Гріллз долучається до UNITED24 та просуватиме напрям «Відбудова України». Він також стане першим британським амбасадором платформи.

“Через рік протистояння російському вторгненню підтримка таких людей, як Бер Гріллз, є дуже важливою. Разом з іншими послами UNITED24 він поширюватиме правду про війну та єднатиме світ для допомоги Україні.” – написав президент

Шевченко повідомив про відбудову стадіону в Ірпіні: допоміг колишній клуб легенди футболу

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини