Знайшли найбільшу родину в Україні: голова сімейства має 203 правнуки

6230

У селищі Доброслав на Одещині мешкає родина, яка налічує 346 дорослих та дітей.
Її вважають найбільшою в Україні і вона встановила вітчизняний рекорд, пише ТСН.

Найстаршому Павлу Семенюкові – 87 років, найменшому – лише два тижні. Дітей у чоловіка — 13, внуків — 127, правнуків 203 і троє праправнуків.

Павло Семенюк мріяв про велику родину. Дружина народила йому 13 дітей. Вони теж стали багатодітними. Це його єдиний шлюб.

“Як в пісні співається: “не хотел бы я бесплодным к Отцу Господу придти. Хоть одну единую душу да к Иисусу привести”. Моя бабуся мала 18 душ дітей”, – говорить Павло Семенюк.

В селищі цілий квартал родичів, а жінки з родини народжують дітей цілими садковими групами чи шкільними класами. І жоден з молоді не покинув селище – усі будують свої домівки поряд з ріднею. Їх зводять толокою. Допомагають одне одному.

“У чому сила Вашої родини? – У єдності. У любові. У вірі…”. Так сказав мені мудрець, 87-річний Павло Семенюк, патріарх найчисленнішого в Україні роду. За спиною у цього чоловіка – 346 членів родини. І чи не є саме це – найбільшим щастям на землі? А допоки ми готували до офіційної реєстрації цей дивовижний рекорд, народилося ще троє”, – написала у Facebook керівник національного рекорду України Лана Вєтрова.

На Одещині зафіксували національний рекорд: родина налічує 346 дорослих та дітей
Фото: Facebook

В сім’ї залізне правило: щотижня по суботах весь рід Семенюків збирається разом. У родині немає чужих проблем – усі питання вирішуються спільно, додає Вєтрова.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини