“Зливати г*мно в Одесі!” Зеленський здивував українців новим наказом

673

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки до Одеси доручив припинити будь-які перевірки човнів і Одеського морського порту на дотримання екологічних норм.

Таке рішення викликало в українців здивування і обурення, в соцмережах бурхливо обговорюють вчинок глави держави, – пише obozrevatel:

“Тільки що Зеленський в Одесі доручив припинити будь-які перевірки човнів і порту на дотримання екологічних норм “мінімум на 2 місяці”. Це означає, що в Чорне море тепер можна зливати все, що завгодно. Діалог на нараді:

Зеленський: Ніхто не помре від цього за два місяці.

Представник Держекоінспекції: Крім дельфінів і екології Чорного моря.

Зеленський: Море і так брудне.

Це той момент, якого всі боялися: коли некомпетентність президента і бажання легких рішень може мати серйозні негативні наслідки. Прохання терміново відреагувати Мінприроди та ДЕІ, пояснити Зеленському, де закінчуються його повноваження, і до яких наслідків може призвести повна анархія в портах”, – пише Pavlo Vyshebaba.

Щойно Зеленський в Одесі доручив припинити будь-які перевірки човнів і порту на дотримання екологічних норм "щонайменше…

Gepostet von Pavlo Vyshebaba am Samstag, 13. Juli 2019

“Вчора лаяв “Арселор Міттал” за екологію в Кривому Розі, сьогодні дозволяє зливати г*вно в Одесі. Адже ніхто “за два місяці не помре” в розпал сезону. При цьому це взагалі не його повноваження”, – зазначає Михайло Голуб.

Вчера ругал «Арселор Миттал» за экологию в Кривом Роге, сегодня разрешает сливать говно в Одессе. Ведь никто «за два месяца не умрёт» в разгар сезона. При этом это вообще не его полномочия.

Gepostet von Mikhail Golub am Samstag, 13. Juli 2019

“На фауні Чорного моря тренується”, – пише Володимир Ар’єв.

На фауні Чорного моря тренується

Gepostet von Volodymyr Ariev am Samstag, 13. Juli 2019

Відзначимо, що частина інтернет-користувачів виступила на захист глави держави:

“Так подивіться ви все відео! Той екологіст викручувався як вуж на сковорідці. Я в шоці, як можна так все пересмикувати…

Яка інспекція, все куплено, зливають г*вно щодня.

Дійсно, хабарі на цілих два місяці зупиняться!

там не було нормальних перевірок, там був просто збір грошей, і перевіряльники закривали очі на все викиди…”

"Г*мно в Одесі!" Зеленський шокував українців новим наказом

"Г*мно в Одесі!" Зеленський шокував українців новим наказом"Г*мно в Одесі!" Зеленський шокував українців новим наказом