Зі Львова до Лондона – за 6 євро: Ryanair розпродує дешеві квитки

1637

Авіакомпанія Ryanair проводить розпродаж дешевих квитків на дати у грудні, січні та лютому. З України вартість авіаквитків на деякі напрямки починається від 9,9 євро в один бік та від 19,9 євро в обидва.

Про це повідомляє Львівська газета

Найнижча ціна на напрямку Львів – Лондон. В один бік можна полетіти від 5,9 євро. Вартість квитків на рейси зі Львова до Дюссельдорфа, Кракова та Варшави починається від 10 євро в одну сторону. За 13 євро львів’яни можуть добратись до німецького Меммінгена.

Ажіотаж серед покупців спричинив технічні проблеми на сайті авіакомпанії. Пізніше повідомили, що з 19:00 7 листопада за київським часом до 7:00 ранку 8 листопада сайт Ryanair зачинять для проведення оновлення програмного забезпечення. Також не буде працювати мобільний додаток.

У зазначений період відвідувачі сайту не зможуть придбати квитки чи докупити додаткові послуги. Авіакомпанія Ryanair повідомила, що вже зв’язалася з усіма клієнтами, у яких заброньовані подорожі на 7-8 листопада, щоб порадити їм зареєструватися в режимі он-лайн заздалегідь.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини