“Жінка-воїн”: волонтер Яна Зінкевич вразила весняним українським образом (фото)

2298

Госпітальєр взяла участь у яскравому проекті

Відома волонтерка Яна Зінкевич вразила українським весняним образом. Відповідне фото опубліковане на її сторінці у соцмережі Facebook, пише РБК-Україна.

“Нещодавно мені поталанило взяти участь в прекрасному проекті – фотозйомках сучасних жінок-Воїнів для подальшої фотовиставки! Мене запросили, як бійця добровольця, яка була на передовій від перших днів, уже таких далеких чотири роки тому та змогла не тільки самостійно врятувати понад 200 життів, а й створити ефективну структуру – “Батальйон Госпітальєри”, що повернув понад 2500 поранених та травмованих воїнів додому”, – розповіла волонтер.

“Було приємно бачити безліч неперевершених людей, з якими раніше була знайома лиш заочно. Дуже вдячна організаторам , координаторам проекту, фотографам, візажистам та усім залученим до проекту “Диво-Жінка”, що попри відсутність фінансування, великої кількості перешкод та частенько відвертого нерозуміння мети проекту та його можливостей самими дівчатами, змогли приймати швидкі вольові рішення та провели усе дуже вдало, і по факту на голій ініціативі”, – додала вона.

Скріншот поста (facebook.com/yana.hospitallers)

Світлину прокоментували чимало користувачів: “Квіточка, ти неймовірна і прекрасна! Захоплююсь тобою”. “Ви справді символ української жінки: красивої, незламної і одночасно ніжної. З гордістю можу сказати: я назвала свою донечку в вашу честь – Яночка”. “Дуже гарна! Насправді я рада,що у нас є багато красунь воїнів і на них звертають увагу”. “Гарно! Вишиванка ця Вам дуже пасує. Та й взагалі Ви красуня ! Наша красуня!”.

Скріншот коментарів (facebook.com/yana.hospitallers)
Скріншот коментарів (facebook.com/yana.hospitallers)
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини